Šalia VDU bus įrengtas Studentų skveras

2998 2

Vienybės aikštės dalį, esančią tarp VDU ir KTU centrinių rūmų, ketinama atnaujinti bei geriau pritaikyti akademinės bendruomenės reikmėms. Šiai erdvei, pritarus Kauno miesto Akademinių reikalų tarybai, jau suteiktas Studentų skvero pavadinimas, o šiuo metu planuojami aplinkos tvarkymo darbai.

„Planuojame pakeisti pasenusius suoliukus ir pastatyti naujų, o su VDU Botanikos sodo darbuotojais tariamės, kaip aplinkai suteikti daugiau žalumos. Tikimės, kad galbūt jau šį pavasarį naujasis skveras taps panašesnis į laisvalaikio, poilsio erdvę, kurioje po paskaitų galėtų atsikvėpti studentai”, – sakė Justinas Petkus, VDU Studentų atstovybės prezidentas.

Idėja įrengti tokį skverą gimė VDU Studentų atstovybės nariams, vėliau jai pritarė abiejų universitetų rektoriai ir akademinės bendruomenės.

Vienybės aikštės dalyje, esančioje kitoje K. Donelaičio gatvės pusėje, taip pat planuojama pašalinti senus medžius ir eliminuoti nelegalų automobilių parkavimą. Šalia esančiai viešojo transporto stotelei bus suteiktas Studentų skvero pavadinimas.

VDU ir www.kaunas.lt informacija

Komentarai

*

Na, seni medžiai - labai gražu... senas (,,senovės") palikimas. Jeigu jie tik negrasina gyvybei... Jie juk ir grynina orą... O iškirs, bus kaip kaip akmuo visur... Vienybės aikštėj...

VDU Studentų atstovybė

Tai nebus plynas laukas, kaip vienybės aikštėje, kadangi VDU Botanikos sodas apželdins aikštę naujais medžiais bei gėlynais ;)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.