Rugpjūčio 30 d. vyks VDU Senato posėdis

2057

Rugpjūčio 30 d., pirmadienį, 11 val. VDU Didžiojoje auloje (Gimnazijos g. 7) vyks universiteto Senato posėdis. Jo metu bus pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Lenkijos institutu, taip pat tvirtinamos Fakultetų dekanų, Botanikos sodo ir Užsienio kalbų centro direktorių kandidatūros.

Posėdžio metu bus svarstoma Fakultetų, Botanikos sodo, Užsienio kalbų centro Tarybų ir Senato sudarymo eiga bei sprendžiami kiti universiteto bendruomenei svarbūs klausimai.

VDU Senato posėdžiai yra atviri, todėl juose gali dalyvauti visi norintys. Posėdžių protokolai skelbiami VDU tinklalapyje šiuo adresu: mindaugas.vdu-lt.tit.lt/posedziu-protokolai.

Senato posėdžio darbotvarkė:

1.    Bendradarbiavimo sutarties pasirašymas su Lenkijos institutu.
2.    Profesoriaus emerito diplomo įteikimas; profesoriaus ir docento atestatų įteikimas (Z. Lydeka).
3.    Senato 2010 06 30 posėdžio protokolo tvirtinimas (K. Žemaitis).
4.    Fakultetų dekanų, Botanikos sodo ir Užsienio kalbų centro direktorių tvirtinimas.
5.    Dėl Fakultetų, Botanikos sodo, Užsienio kalbų centro Tarybų ir Senato sudarymo eigos.
6.    Kiti klausimai.