Roko festivalyje „Mountainrock“ koncertuos VDU studentai ir absolventai

Vasario 18-ąją Kauno lofte „Gargaras“ (Raudondvario pl. 101) vyks šeštasis tradicinis roko festivalis „MountainRock Vol. 6“, kuriame dalyvaus net 7 Vytauto Didžiojo universitete studijas pasirinkę muzikantai. Šis renginys tęsia projekto „VDU: daugiau nei specialybė“ pradėtą tradiciją, kuria atkreipiamas dėmesys į įvairiapusiško išsilavinimo privalumus – VDU studentų ir absolventų veiklų neriboja jų diplomas ar specialybė.

Festivalyje „MountainRock Vol. 6“ koncertuos net keturios lietuviškos grupės, kurių sudėtyje yra bent po vieną narį, susiejusį savo išsilavinimą su VDU. Garsios alternatyvaus roko grupės „Mountainside“ gitaristas Šarūnas Bulota ir bosistas Rytis Bulota VDU įgijo ne tik filosofijos bakalauro, bet ir atitinkamai politikos mokslų magistro bei daktaro laipsnius. Psichodelinio roko grupės „The Moon Band“ narių tarpe – universitete socialinę politiką studijuojanti Eglė Juškevičiūtė ir edukologijos magistro laipsnio siekianti Agnė Stankevičiūtė, čia baigusi ir prancūzų filologijos bakalauro studijas. Progresyvų metalą grojančių vilniečių „Unlost“ vokalistas Mindaugas Paukštys šiuo metu VDU kremta politikos mokslus, tuo tarpu eksperimentuojančių energingų rokerių „Laisva struktūra“ sudėtyje – universitete psichologiją studijuojantis bosistas Mindaugas Valiukas. Renginio vedėjas – black metal grupės „Nahash“ bosistas Marius Lekečinskas, Vytauto Didžiojo universitete baigęs filosofijos bakalauro ir teisės magistrantūros studijas.

Projekto „VDU: daugiau nei specialybė“ renginiai siekia atkreipti dėmesį į galimybes, kurias suteikia plataus profilio studijos VDU: šiame laisvųjų menų universitete įgytas išsilavinimas kiekvienam leidžia visapusiškai brandinti savo asmenybę, tapti daugiau nei vienos srities profesionalu. Tarpdiscipliniškumas, studentus lydintis nuo pat pirmųjų dienų universitete, vėliau padeda prisitaikyti konkurencingoje darbo rinkoje, neapriboja siauruose konkrečios specialybės rėmuose. Galiausiai, taip atsiveria kelias link sielos troškimų, svajonių išsipildymo. Laisvųjų menų universiteto tikslas – ugdyti ieškančius, mąstančius, nebijančius eksperimentuoti, bet kartu ir tolerantiškus žmones, kurie būtų empatiški aplinkai ir šalia esančiam žmogui.

Pirmasis projekto renginys vyko vasario 10 d. lofte „Gargaras“, kur buvę ir esami VDU studentai, tapę žinomais atlikėjais ar didžėjais, vakarėlyje „AUDIoTeORIJA“ suko plokšteles iki paryčių.

Daugiau informacijos apie „Mountainrock“ festivalį rasite čia.