Registruotis kviečia „Baltijos vasaros universitetas“

1678

Šią vasarą VDU startuoja „Baltijos vasaros universitetas“ (Baltic Summer University, BSU) – įvairių sričių kursai, kuriuose galima pagerinti profesinius įgūdžius, mokytis lietuvių, anglų ir kitų kalbų, pažinti kitas kultūras ir užmegzti ryšius su naujais žmonėmis. Registracija vis dar vyksta į beveik visus siūlomus kursus, išskyrus gamtos mokslų srities ir „Summer Internship Programme“.

Liepos mėnesį prasidėsiantys „Baltijos vasaros universiteto“ kursai bus skirti plačiai įvairovei sričių, kurias studentai gali rinktis pagal savo poreikius ar interesus. Pasirinkusiems muzikos kursus dėstys apdovanojimais įvertinti garsūs meistrai. Besidomintys Baltijos šalių kultūra, menu, visuomene, politika ir ekonomika galės rinktis „Summer School for Baltic Studies“ – Baltijos šalių studijų vasaros mokyklą. Šiemet BSU dėstys ir kviestiniai dėstytojai iš Latvijos bei Estijos. Kitais metais planuojama praplėsti BSU veiklą ir į kitas Baltijos šalis – suteikti studentams dar įvairiapusiškesnę pažintį su regionu.

„Vytauto Didžiojo universitetas yra sukaupęs beveik 20 metų patirties dirbant Baltijos studijų srityje, besidalindamas patirtimi pasauliniu mastu pripažintuose tinkluose ir jungtiniuose projektuose, pritraukdamas besidominčiuosius lietuvių kalba ir kultūra į universiteto ilgiausiai veikiančią vasaros mokyklą. Būdami užtikrinti dėl savo kompetencijos Baltijos šalių studijų srityje, įgyvendinome idėją sukviesti kitų disciplinų profesionalus į Baltijos vasaros universitetą ir jo specializuotą pirmtaką, Gamtos mokslų vasaros mokyklą“, – paaiškino VDU tarptautinių ryšių prorektorė prof. Ineta Dabašinskienė.

Tiems, kuriuos domina lietuvių kalba, laikoma viena seniausių pasaulyje, ir norintiems pažinti tiek kalbą, tiek lietuvių kultūrą, tinkamiausias pasirinkimas – lietuvių kalbos ir kultūros vasaros kursai. BSU taip pat galima išmokti arba pagerinti savo anglų ar vokiečių kalbų žinias, verslumo įgūdžius, įgyti su darbu susijusios patirties.

BSU kursai neapsiriboja vien žinių ir įgūdžių tobulinimu – norintiems bus suteikta galimybė dalyvauti įvairiuose renginiuose, keliauti į įvairias vietoves kartu su kitais studentais.

Kursai

Activate your English B1 Liepos 30 d. – rugpjūčio 12 d.
Activate your English B2 Liepos 30 d. – rugpjūčio 12 d.
Applied Bioinformatics Birželio 19–30 d.
Biodiversity Conservation and Management (BiCoMa) Birželio 19–30 d.
Clinical Laboratory Diagnostics Birželio 19–30 d.
Environmental Changes and Sustainability (ENSUSTAIN) Birželio 19–30 d.
German Language and Communication A1 Liepos 30 d. – rugpjūčio 12 d.
German Language and Communication A2.1 Liepos 30 d. – rugpjūčio 12 d.
Lithuanian Language and Culture Summer Course Liepos 14 d. – rugpjūčio 12 d.
Masterclasses for Musicians Rugpjūčio 6–12 d.
Practical DNA Analysis Birželio 19–30 d.
Preparation for Standardized English Test (IELTS) Liepos 30 d. – rugpjūčio 12 d.
Social Media Marketing Liepos 30 – rugpjūčio 12 d.
Summer Internship Programme (SIP) Liepos 10 d. – rugpjūčio 11 d.
Wetlands Biodiversity Assessment Birželio 19–23 d.
Zoom in the Baltics: Summer School for Baltic Studies Liepos 30 d. – rugpjūčio 12 d.

Daugiau informacijos apie kursus – BSU tinklalapyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.