Registracija į Z. Baumanui skirtą konferenciją

1168 1

Balandžio 21 d. vyks VDU Socialinių mokslų fakulteto Sociologijos katedros organizuojama III-oji nacionalinė jaunųjų sociologų ir antropologų konferencija „Aktualūs sociologijos ir antropologijos tyrimai: problemos ir kontekstai“. Šiemet konferencija skiriama sociologui, VDU garbės daktarui prof. Zygmuntui Baumanui atminti (1925-2017).

Konferencijoje kviečiami dalyvauti sociologijos, antropologijos ir giminingų disciplinų, tokių kaip socialinė politika, politikos mokslai, komunikacija, socialinė psichologija ir kt., kuriose taikomi socialinių tyrimų metodai, bakalauro vyresniųjų kursų, magistrantūros ir doktorantūros studentai.

Tiek teorinius, tiek ir empirinius, žodinius arba stendinius pranešimus galima teikti lietuvių arba anglų kalbomis.

Norintys dalyvauti pranešimų temas ir santraukas prašome siųsti el. paštu: sociologija@smf.vdu.lt iki kovo 20 d. Taip pat kviečiame teikti temas ir probleminius klausimus konferencijos metu planuojamoms teminėms diskusijoms.

Komentarai

Povilas

Laba diena, prašau užregistruokite mane kaip klausytoją šioje konferensijoje. Gal galėčiau gauti pranešimų temas. Ačiū jums. Pagarbiai - Povilas Dievaitis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.