Registracija į sporto ir meninės veiklos užsiėmimus

1242

Vyksta studentų registracija į sporto ir meninės veiklos užsiėmimus

Kviečiame Vytauto Didžiojo universiteto studentus registruotis ir pradėti lankyti sporto ir (ar) meninės veiklos užsiėmimus, kuriuos organizuoja VDU Sporto centras bei VDU Menų centro kolektyvai 2017/2018 m. m. rudens semestre.

Registracija į sportinės veiklos užsiėmimus

Studentai, norėdami sportuoti VDU Sporto centre (Technikos g.18 R), gali užsiregistruoti į specialistų rengiamas krepšinio, aerobikos, fizinio rengimo ar tinklinio treniruotes, o taip pat savarankiškai sportuoti žaisdami futbolą, stalo tenisą ar badmintoną. Savarankiškai sportuojantiems reikalingas sportinis inventorius – skiriamas Sporto centro.

Studentai norėdami užsiregistruoti į Sporto centro sportinės veiklos užsiėmimus 2017/2018 m. m. rudens semestre turi prisijungę prie studentų savitarnos portalo http://studentas.vdu.lt jame pasirinkti skiltį esančia meniu juostoje „Registracija“/„Sporto užsiėmimai“, joje pasirinkti norimą sporto šaką, jos siūlomą grupę, dieną ir laiką bei paspausti mygtuką „Užsirašyti“.

„Užsirašytus“ sportinės veiklos užsiėmimus kiekvienas studentas matys studentų savitarnos portale http://studentas.vdu.lt „Registracija“/„Sporto užsiėmimai“ skilties ekrano viršuje. Į pasirinktus užsiėmimus yra galima „užsirašyti“ ir „išsibraukti“. „Užsirašius“ į konkrečios sportinės veiklos užsiėmimus Jums reikia juos pradėti lankyti artimiausiu metu, kuris yra nurodytas „užsirašius“ į konkrečią grupę, dieną ir laiką. Norėdami atsiminti į kokius sportinės veiklos užsiėmimus registravotės, rekomenduojame šią informaciją užsirašyti ar kaip kitaip išsisaugoti, arba kas kart prisijungti prie studentų savitarnos portalo http://studentas.vdu.lt „Registracija“/„Sporto užsiėmimai“.

Daugiau informacijos

 • VDU Sporto centras
 • Adresas  Technikos g. 18R, 51211 Kaunas
 • Telefonas (8 37) 457 416
 • Mobilus telefonas 8652 39195 (tik darbo valandomis)
 • El. paštas  sportocentras@vdu.lt

Registracija į meninės veiklos užsiėmimus

Studentai, norėdami prisijungti prie vieno iš Menų centro kolektyvų veiklos, turi užsiregistruoti į jų vykdomus užsiėmimus prisijungę prie studentų savitarnos portalo http://studentas.vdu.lt, pasirinkti skiltį esančia meniu juostoje „Registracija“/„Menų centro kolektyvai“, išsirinkti norimą kolektyvą bei paspausti mygtuką „Užsirašyti“.

„Užsirašytus“ konkretaus Menų centro kolektyvo užsiėmimus kiekvienas studentas matys studentų savitarnos portale http://studentas.vdu.lt „Registracija“/„Menų centro kolektyvai“ skilties ekrano viršuje. Į pasirinktus Menų centro kolektyvo užsiėmimus yra galima „užsirašyti“ ir „išsibraukti“. „Užsirašius“ į konkretaus Menų centro kolektyvo užsiėmimus su Jumis savaitės bėgyje susisieks to kolektyvo atstovas Universiteto Jums suteiktu el. paštu ir informuos apie kolektyvo užsiėmimų dieną, laiką ir vietą, kuriuos reikia pradėti lankyti artimiausiu metu. Jei kolektyvo atstovas per nurodytą laiką su Jumis nesusisieks – rekomenduojame patiems susisiekti su kolektyvo vadovu jo nurodytais kontaktais, kuriuos galima rasti čia. Norėdami atsiminti į kokio Menų centro kolektyvo veiklos užsiėmimus registravotės, rekomenduojame šią informaciją užsirašyti ar kaip kitaip išsisaugoti, arba kas kart prisijungti prie studentų savitarnos portalo http://studentas.vdu.lt „Registracija“/„Menų centro kolektyvai“.

Daugiau informacijos

 • VDU Menų centras
 • Adresas V. Čepinskio g. 5 – 404, LT-44280 Kaunas
 • Telefonas (8 37) 295 586
 • Mobilus telefonas 8650 44546 (tik darbo valandomis)
 • Internetinis puslapis http://menucentras.vdu.lt
 • El. paštas  menucentras@vdu.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.