Registracija apgyvendinimui VDU bendrabutyje vasarą

VDU Baltija

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) 2015–2016 m. m. absolventai ir visi VDU bendrabučiuose Nr. 2 (Vytauto pr. 71) arba Nr. 3 (Taikos pr. 123) vasaros laikotarpiu (liepos 1 – rugpjūčio 14 d.) norintys gyventi studentai turi užpildyti el. formos paraišką iki birželio 15 d.

Iki 2016 m. birželio 17 d. informacija apie paskirtas gyvenamąsias vietas vasaros laikotarpiui studentus pasieks registracijoje nurodytu el. pašto adresu.

VDU bendrabutyje Nr. 1 (Taikos pr. 119) vasaros laikotarpiu nuo liepos 1 d. iki rugpjūčio 14 d., studentai nebus apgyvendinami.

Asmenys VDU bendrabutyje Nr. 2 (Vytauto pr. 71) vasaros laikotarpiu bus apgyvendinti tik triviečiuose, o VDU bendrabutyje Nr. 3 (Taikos pr. 123) – dviviečiuose kambariuose.

Universiteto 2015–2016 m. m. absolventai, taip pat ne VDU studentai, kuriems bus paskirta gyvenamoji vieta vasaros laikotarpiu, VDU bendrabučiuose apgyvendinimo mokestį turi sumokėti už visą vasaros laikotarpį (nuo liepos 1 d. iki rugpjūčio 14 d.) iš anksto, iki šių metų liepos 1 d.

Apgyvendinimo mokestis VDU bendrabutyje Nr. 2 (Vytauto pr. 71) vasaros laikotarpiui – 3 Eur/para, VDU bendrabutyje Nr. 3 (Taikos pr. 123) – 1 Eur/para.

Daugiau informacijos:

Studentų centras (Studentų reikalų tarnyba)
Adresas: S. Daukanto g. 27–206
Telefonas: (8 37) 751 175