Publikacijų galimybė prestižiniam „EuropeNow“ leidiniui

Jungtinių Tautų Lietuvos jaunimo asociacija  (angl. The Lithuanian United Nations Youth Association, LUNYA) praėjusių metų vasarą pripažinta oficialia Jungtinių Tautų asociacijų pasaulinės federacijos (WFUNA) nare ir buvo pakviesta vykdyti bendrus projektus su Niujorko Kolumbijos universitetu Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV).

Vienas pirmųjų projektų – bendradarbiavimas su Europos tyrimų taryba (angl. Council for European Studies, CES). Europos tyrimų taryba veikia Niujorko Kolumbijos universitete, kuri skirta Europos regiono studijoms ir tyrimams. Šis akademinis centras skiria stipendijas tyrimams, mokslinėms publikacijoms ir dalyvavimui metinėje konferencijoje finansuoti.

Europos tyrimų taryba pradėjo leisti leidinį „EuropeNow“ – tai mėnesinis elektroninis idėjų, meno ir politikos temų, susijusių su Europą, žurnalas. Kartu yra pildomas tinklaraštis, kur informacija atnaujinama kiekvieną savaitę. Jame spausdinami tyrimai, kritika ir žurnalistiniai darbai apie Europą, taip pat grožinės ir negrožinės literatūros kūriniai, poezija, vertimai, menininkų, rašytojų ir žurnalistų iš įvairių šalių darbai.

LUNYA kviečia Vytauto Didžiojo universiteto studentus ir tyrėjus teikti publikacijas skirtas Europos tyrimų tarybos žurnalui „EuropeNow“. Publikacijų apimtis – apie 4 puslapius.

Numatomos leidinio temos: 2017 gegužė – „Kova dėl atsinaujinančių energijos šaltinių / atsinaujinančios energijos išteklių“.

Visi susidomėję publikacijų galimybėmis šiame prestižiniame leidinyje – susisiekite su LUNYA prezidente Olivia Wells elektroniniu paštu: president@lunya.org.

Norintys  pateikti savo publikacijas, jas turi pristatyti el. paštu iki mėnesio 15 dienos (jei norima publikuoti gegužės mėnesį, informaciją būtiną pateikti iki balandžio 15 d.)

Daugiau informacijos apie „EuropeNow“ žurnalą.

Plačiau apie Europos tyrimų tarybą.