Prof. I. Tamutienei – „Geriausio vaiko draugo“ apdovanojimas

Gegužės 30 d. Vilniuje vykusioje šventėje „Vaikų žvaigždynas 2019“, skirtoje artėjančiai Tarptautinei vaikų gynimo dienai, VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto profesorei, socialinių mokslų daktarei Ilonai Tamutienei buvo skirtas „Geriausio vaiko draugo“ apdovanojimas.

Kasmetinę šventę organizuoja NVO vaikams konfederacija, didžiausia vaiko gerovės skėtinė organizacija Lietuvoje, jau 14 metus iš eilės.  Šventė vyko Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos įvairiose erdvėse. Renginio organizatoriai kuria laimingą vaikystę ir dėkoja pozityvią socializaciją skatinantiems ir propaguojantiems žmonėms.

NVO vaikams konfederacija įvertino atsakingai ir nuoširdžiai dėl vaikų dirbusius asmenis. Konfederacijos įsteigti apdovanojimai „Geriausias vaiko draugas“ buvo iškilmingai įteikti šventės metu. Šie apdovanojimai skiriami įvairių specialybių, įvairiose srityse dirbantiems asmenims, kurie savo darbu kuria gražesnę visuomenę vaikams, tarp jų – rašytojams, mokytojams, politikams, gydytojams, verslininkams, mokslininkams ir kitiems. Šiemet NVO vaikams konfederacijos apdovanojimai  įteikti penkiems geradariams, dirbusiems vaikų labui.

„Ši šventė – tai diena, skirta priminti, jog visi vaikai į šį pasaulį ateina nuostabūs ir unikalūs. Auginkime juos su meile ir šiluma, padėkime atsiskleisti gražiausioms jų savybėms, geriausiems gebėjimams bei talentams“, – sakė viena iš šventės organizatorių, NVO vaikams konfederacijos direktorė Elena Urbonienė.