Prof. G. von Carlsburg paskaitoje – apie pedagogų rengimą Vokietijoje

Rugsėjo 13 d., penktadienį, 10 val., VDU Švietimo akademijoje (T. Ševčenkos g. 31-222, Vilnius) vyks Vokietijos Heidelbergo aukštosios edukologijos profesoriaus, VDU Švietimo akademijos Garbės daktaro Gerd Bodo von Carlsburg vieša paskaita „Pedagogų rengimas ir švietimo problemos Vokietijoje“.

Gerd Bodo von Carlsburg yra vokiečių edukologas, Heidelbergo edukologijos universiteto profesorius emeritas. Baigęs pedagogikos studijas ir įgijęs daktaro laipsnį Hamburgo universitete, nuo 1972 m. jis šioje aukštojoje mokykloje pradėjo dirbti dėstytoju. Vėliau mokslininkas dirbo Wuppertalio, Helmuto Schmidto, Talino edukologijos, Karlsruhe edukologijos ir kituose universitetuose, Talino muzikos akademijoje, Pasaulio švietimo atnaujinimo federacijoje. Nuo 1994-ųjų prof. G. von Carlsburgas pradėjo eiti vizituojančio profesoriaus pareigas Vilniaus pedagoginiame universitete (vėliau – VDU Švietimo akademija), kur jam buvo suteiktas Garbės daktaro laipsnis.