Pristatys studijų ir praktikos galimybes užsienyje

Spalio 2 d., trečiadienį, 16 val. VDU mažojoje salėje (S. Daukanto g. 28, II a.) vyks Tarptautinių ryšių tarnybos organizuojamas renginys „Kada, jei ne dabar?“, kurio metu bus galima susipažinti su dalinių studijų ar praktikos užsienyje galimybėmis. Negalintys dalyvauti kviečiami atvykti į konsultaciją vėliau – jos taip pat vyks spalio 3, 4, 7, 8 dienomis Tarptautinių ryšių tarnyboje (S. Daukanto g. 27, 306–309).

Renginio programoje – studentų patirčių, dokumentų pateikimo ir reikalavimų pristatymai. Susidomėjusieji galės ne tik išgirsti apie studijas ir praktiką užsienyje iš pirmų lūpų, bet ir gauti atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Neturint galimybės atvykti į konsultacijas, galima kreiptis į Tarptautinių ryšių tarnybą kitu Jums patogiu metu.

Organizatoriai primena apie atrankos dokumentų pateikimo terminus:

• „Erasmus“ studijoms – iki spalio 12 d.
  • Dvišalių mainų konkursui:
    • Į Japonijos universitetus – iki 2014 m. sausio 15 d.
    • Į likusius universitetus – iki spalio 15 d.
  • „Erasmus“ praktikai – iki lapkričio 17 d.

Daugiau informacijos apie paskelbtus konkursus galima rasti VDU tinklalapyje.