Prisijungti kviečia VDU Doktorantų klubas

2909 3

Rugsėjo 10 d., ketvirtadienį, 18 val., VDU teatre (S. Daukanto g. 27) vyks Doktorantų vakaras, kurio metu bus galima prisijungti prie steigiamo naujojo Doktorantų klubo. Registracija į Doktorantų vakarą vyksta internetu.

Naujasis Doktorantų klubas kuriamas siekiant suburti aktyvią ir inovatyvias idėjas puoselėjančią doktorantų bendruomenę.

Organizatoriai Doktorantų vakare dalyvauti kviečia ne tik esamus ar buvusius doktorantus, bet ir visus, norinčius studijuoti VDU doktorantūroje. „Jei manai, kad tau pakeliui su mumis – ateik į Doktorantų vakarą ir tapk šios bendruomenės nariu. O jei manai, kad nepakeliui, ateik ir pasakyk, kodėl“, – kviečia vakaro rengėjai.

Ypatingą dėmesį doktorantams skirs VDU profesorius Leonidas Donskis, kurio atvira paskaita „Mokslininkas – profesija ar pašaukimas? Mokslininkų bendrystės prasmė“ duos pradžią gyvai diskusijai apie jaunųjų mokslininkų padėtį ir siekius universitete.

Ateik. Išgirsk. Pasisakyk. Būk kartu.

Renginio programa

Registruotis į Doktorantų vakarą galima internetu. Esami, buvę ir būsimi VDU doktorantai kviečiami prisijungti prie VDU Doktorantų klubo „Facebook“ grupės.

Komentarai

Neringa

Būtų tikrai įdomu. Tačiau tuo pat metu ir Bienalės atidarymas!!!

Agnė

Neringa, jei negalėsite dalyvauti atidarymo ir steigimo renginyje, tačiau norite prisijungti prie VDU Doktorantú klubo veiklos, parašykite laiškelį el.paštu doktorantu.klubas@gmail.com, ir mes vėliau atsiúsime Jums visá informacijá!

Artūras

Būtų įdomu nueiti ir į Bienalę, tačiau tuo pat metu vyks Doktorantų Vakaras!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rodyti visus komentarus