Prisijungti kviečia sugrįžęs VDU brazilų kovos meno klubas „Kaunas Capoeira“

1917

Spalio mėnesį savo veiklą atnaujino VDU brazilų kovos meno klubas „Kaunas Capoeira“ (vad. Audrius Kiuberis ir Andrius Katarskis). Klubas kviečia prisijungti visus susidomėjusius.

Capoeira (tariama „kapueira“) – brazilų kovos menas, sujungiantis šokį, muziką ir akrobatiką. Šiuo sportu gali užsimti bet kokio amžiaus ir sudėjimo žmonės. „Kaunas Capoeira“ klubas buvo įkurtas 2009 metais. Po trumpos pertraukos, šių metų rudenį capoeira grįžo į VDU: klubo užsiėmimuose nariai mokysis ne tik šio kovos meno, bet ir braziliškų šokių – maculelê, capoeira samba, taip pat pažins Brazilijos kultūrą mokydamiesi groti ir dainuoti capoeira dainas. Klube laukiami visi norintys pažinti Brazilijos kultūros paveldą – capoeira – draugiškoje aplinkoje, išlaisvinti savo kūną ir protą.

Klubo „Kaunas Capoeira“ užsiėmimai vyksta naujose Menų centro patalpose (Vytauto pr. 71), antradieniais ir penktadieniais/sekmadieniais, valandos bus derinamos atsižvelgiant į norinčiųjų dalyvauti pageidavimus. Nauji nariai gali prisijungti nuolat.

Daugiau informacijos teikiama telefonu 8 658 87 125, el. paštu andrius.katarskis@gmail.com arba a.kiuberis@yahoo.com ir socialiniame tinkle „Facebook“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.