Tęsiamas priėmimas į VDU bakalauro studijas

8460 14

Gavusieji kvietimą studijuoti LAMA BPO papildomo priėmimo metu informaciją dėl studijų pasirašymo gali rasti čia.

Papildomas VDU universitetinis priėmimas

Iki rugpjūčio 20 dienos Vytauto Didžiojo universitete vyks trečiasis priėmimo etapas. Tai universitetinis papildomas priėmimas, kurio metu stojantieji gali pretenduoti į bakalauro ir vientisųjų studijų valstybės nefinansuojamas studijų vietas.

Dokumentų pateikimas

Asmenys, norintys dalyvauti universitetinio papildomo priėmimo konkurse valstybės nefinansuojamai studijų vietai Vytauto Didžiojo universitete užimti, priėmimo komisijai turi pateikti šiuos dokumentus:

  • nustatytos formos prašymą;
  • kūrybinį aplanką (portfolio) ir motyvacinį laišką (stojantiesiems į Mados dizaino ir Muzikos produkcijos studijų programas);
  • asmens dokumentą (pasą arba asmens tapatybės kortelę);
  • brandos atestatą ir jo priedus arba kitus vidurinį išsilavinimą liudijančius dokumentus;
  • papildomus pažymėjimus/diplomus, liudijančius apie aktyvią, visuomenišką veiklą mokykloje;
  • 1 dokumentinę nuotrauką.

Prašymai studijuoti ir reikalingi dokumentai pristatomi į Vytauto Didžiojo universiteto Studijų informacijos centrą (K. Donelaičio 52-116 kab., Kaunas) arba siunčiami elektroniniu paštu info@smt.vdu.lt

Universitetinio papildomo priėmimo rezultatai bus skelbiami rugpjūčio 22 d. kiekvieną stojantįjį informuojant asmeniškai.

Įstojusieji į valstybės nefinansuojamas (mokamas) studijas sutarties pasirašymo metu priėmimo komisijai turi pateikti dokumento (banko kvito arba bankinio pavedimo) patvirtinančio sumokėto registracijos mokesčio ir studijų įmokos už 2014/2015 metų rudens semestro studijas, kopijas.

Registracijos mokesčio ir studijų įmokos mokėjimo informacija

Įstojusieji į mokamas studijų vietas, mokestį už studijas gali mokėti dalimis. Jei įstojusieji mokestį už studijas pasirenka mokėti dalimis, iki sutarties pasirašymo jie privalo sumokėti bent 500 Lt. Likusi studijų kainos suma turi būti sumokėta iki rugsėjo 30 dienos. Studijų mokesčio dydis pirmąjį semestrą lygus studijų krypties (studijuojamos programos) vieno semestro studijų kainai, nustatytai LR Švietimo ir mokslo ministro įsakymu ir patvirtintai VDU Senato. Studijų programų semestro kainos 2014/2015 m.m.

Sužinok daugiau apie priėmimą į VDU

Neradai atsakymo į savo klausimą? Nori pasitikslinti? Drąsiai kreipkis į Studijų informacijos centrą žemiau nurodytais kontaktais! Iki susitikimo VDU!

Išsamesnę informaciją apie sutarčių pasirašymą teikia:

Komentarai

Agnė

Vis dėlto dviems ar trim etapais?

Studijų Informacijos centras

Du priėmimo etapus organizuoja LAMA BPO: pagrindinį ir papildomą. Trečiasis etapas vyks VDU (universitetinis), kuomet studentai bus priimami tik į vnf vietas.

Dijana

Atestato kopija turi buti patvirtinta notaro, nes svarbus dokumentas ir be patvirtinimo negalios?

Studijų informacijos centras

Atestato kopiją bus galima atsišviesti ir pasitvirtinti atvykus pasirašyti sutarties. Jei turėsite notariškai patvirtintą atestato kopiją, nereikės to daryti čia universitete.

Rokas

Ar bus skirta daugiau VF vietų papildomame etape VDU?

Studijų informacijos centras

Sveiki, Rokai, papildomame LAMA BPO priėmime yra likusių valstybės finansuojamų vietų, jas rasite šioje nuorodoje: http://www.lamabpo.lt/node/710 Papildomame VDU universitetiniame priėmime pretenduoti galima tik į valstybės nefinansuojamas studijų vietas.

Ingrida

Sveiki, kada matysis laisvos vietos į trečiąjį etapą?

Studijų informacijos centras

Laba diena, Ingrida, visas studijų programas rasite šioje nuorodoje: https://www.vdu.lt/lt/studijos/bakalauro-studijos/bakalauro-studiju-programos/ . Prie programų, į kurias priėmimas nevykdomas, pridėta tai pažyminti pastaba.

Rimvydas

Laba norėjau paklausti dėl Viešosios Komunikacijos specialybės: 1) Koks mažiausias konkursinis balas į VF vietą? 2)Koks mažiausias konkursinis balas į VNF? 3)Ir koks kitais metais bus privalomas anglų kalbos egzaminas stojant į VK (Viešoji Komunikacija) specialybę? Ačiū už info:)

Studijų informacijos centras

Sveiki, Rimvydai, šiais metai paskutinio įstojusio į Viešosios komunikacijos valstybės finansuojamas studijas konkursinis balas yra 5,35. 2015 metais baigiantys vidurinio lavinimo mokyklas ir stojantys į aukštąsias mokyklas turės būti išlaikę užsienio kalbos (anglų, vokiečių arba prancūzų) brandos arba tarptautinį egzaminą ne žemesniu nei B1 lygiu.

Rimvydas

Labas vakaras, Labai ačiū už informaciją.Na jeigu aš jau seniau baigęs mokyklą ir laikęs anglų mokyklinį, tai man kaip ir užskaitys jį ar dar reikės ką perlaikyti?o ką reiškia tarptautinis egzaminas?ir kiek studentų įstojo (skaičius) į VF Viešąją komunikaciją šiemet?

miku

Sveikas, Rimvydai, palik savo kontaktus. Matau, domina viešoji komunikacija, aš būtent ir įstojau į šią specialybę, turime bendrų interesų, būtų įdomu pabendrauti asmeniškai :)

Studijų informacijos centras

Sveiki, Rimvydai, šiemet į viešąją komunikaciją iš viso įstojo 90 studentų. Jei vidurinį išsilavinimą įgijote iki 2014 metų, Jums minimalus rodiklis stojant į aukštąsias mokyklas yra vidurinį išsilavinimą patvirtinantis dokumentas. Jei norite pasikonsultuoti apie konkrečią savo situaciją, parašykite laišką el.paštu info@smt.vdu.lt

Ingrida

Sveiki, kiek 2016 m. priimsite studentų į "Rytų Azijos šalių kultūros ir kalbos" studijas?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.