Priėmimas į VDU bakalauro studijas

Nuo birželio 1 d. iki liepos 25 d. 12 val. vyks prašymų studijuoti Lietuvos universitetuose ir kolegijose registravimo pagrindinis etapas, individualiai pildant stojimo paraišką internetu LAMA BPO informacinėje sistemoje. Stojantieji galės pretenduoti į valstybės finansuojamas vietas, valstybės nefinansuojamas vietas ir valstybės nefinansuojamas vietas su studijų stipendija.

Šio bendrojo priėmimo etapo kvietimai studijuoti bus siunčiami elektroniniu paštu liepos 29 dieną iki 12 val. Juos stojantieji taip pat matys prisijungę prie savo prašymo paskyros LAMA BPO informacinėje sistemoje. Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) studijų sutartis elektroniniu būdu bus galima sudaryti nuo liepos 29 d. 15 val. iki rugpjūčio 2 d. 17 val. Visi kviečiamieji liepos 29 dieną gaus informacinius laiškus dėl sutarties pasirašymo epasirasymas.vdu.lt sistemoje.

Stojančiųjų į ugdymo mokslų studijų programas, kurias baigus suteikiama mokytojo kvalifikacija, motyvacija bus vertinama nuo birželio 13 d. iki liepos 23 d. nuotoliniu būdu. Stojamieji egzaminai stojantiems į menų ar meno pedagogikos studijas vyks nuo birželio 13 d. iki liepos 22 d. Daugiau informacijos apie stojamuosius egzaminus ir jų tvarkaraštis: www.vdu.lt/stojamieji.

Motyvacijos vertinimui ir stojamiesiems egzaminams kiekvienas stojantysis turi registruotis savarankiškai LAMA BPO informacinėje sistemoje (registracija motyvacijos vertinimui ir stojamiesiems egzaminams vyksta stojamųjų egzaminų skiltyje. Stojančiajam savarankiškai nepasirinkus motyvacinio pokalbio laiko, sistema tai padaro automatiškai).

VDU šiais metais stojantiesiems siūlo rinktis pirmosios pakopos ir vientisąsias (teisės), pedagogo kvalifikaciją suteikiančias, ištęstines bei nuotolines studijų programas.

VDU – šiuo metu bakalauro studijas siūlo šioje studijų kryptyse:

Matematikos ir informatikos mokslai

Fiziniai, gyvybės ir technologijų mokslai

Inžinerijos ir žemės ūkio mokslai

Verslas ir viešoji vadyba

Socialiniai mokslai

Teisė

Ugdymo mokslai

Humanitariniai mokslai

Menai

Sportas

Studijų programų sąrašą, į kurias vykdomas priėmimas 2022 m., priėmimo taisykles, konkursinio balo sandarą, kainą, mokymosi rezultatų minimalius rodiklius ir kt. galima rasti universiteto priėmimo taisyklėse.

Daugiau informacijos apie studijas

Rodyti visus komentarus