Papildomas priėmimas į VDU bakalauro studijas

Rugpjūčio 13 d. prasidės papildomas LAMA BPO priėmimas, kurio metu į likusias laisvas valstybės finansuojamas ir nefinansuojamas studijų vietas galės pretenduoti ir per pirmąjį etapą užsiregistravusieji LAMA BPO sistemoje, ir tie, kurie prašymų dar nebuvo pateikę. Prašymų teikimas vyks rugpjūčio 13-16 dienomis. Papildomo bendrojo priėmimo rezultatai bus skelbiami rugpjūčio 20 d. iki 12 valandos.

Papildomo LAMA BPO priėmimo metu gavusieji kvietimus studijuoti elektronines studijų sutartis turės pasirašyti nuo rugpjūčio 20 d. 15 val. iki rugpjūčio 23 d. 24 val.

Papildomame LAMA BPO priėmime bus galima dalyvauti:

• dėl valstybės nefinansuojamos studijų vietos, jeigu stojantysis jau sudarė valstybės finansuojamą studijų sutartį su aukštąja mokykla;
  • tiek dėl valstybės finansuojamos, tiek dėl valstybės nefinansuojamos studijų vietos, jeigu stojantysis sudarė valstybės nefinansuojamų studijų sutartį su aukštąja mokykla arba jeigu negavo arba nepriėmė jokio kvietimo studijuoti.

Papildomo LAMA BPO priėmimo metu (rugpjūčio 13-16 d.)  bus galima įtraukti naujus pageidavimus į prašymą, keisti finansavimo šaltinį ar studijų formą. Prašyme bus galima nurodyti ne daugiau kaip 6 pageidavimus.

Papildomo LAMA BPO priėmimo metu taip pat stojantieji galės pretenduoti į ugdymo mokslų studijų programas bei į menų ar meno pedagogikos studijas. Stojantieji, kurie nedalyvavo pagrindinėje motyvacijos vertinimo sesijoje, motyvacijos vertinimą gali praeiti papildomo priėmimo metu. Tam asmuo turi savarankiškai užsiregistruoti LAMA BPO informacinėje sistemoje, kurioje jam bus pateikta informacija, kur ir kada jis gali praeiti motyvacijos vertinimą.

Papildomo priėmimo stojamieji egzaminai į VDU menų srities ar meno pedagogikos studijas vyks rugpjūčio 16 d. Tvarkaraščiai ir daugiau informacijos.

Baigiantis papildomam LAMA BPO priėmimui, rugpjūčio 20 d. stojančiajam, atsižvelgiant į jo prašyme nurodytus prioritetus, bus pateiktas vienas kvietimas užimti valstybės finansuojamą arba nefinansuojamą studijų vietą (su studijų stipendija arba be jos) universitete arba kolegijoje. Pakviestieji studijuoti Vytauto Didžiojo universitete turės nuo rugpjūčio 20 d. 15 val. iki rugpjūčio 23 d. 24 val. pasirašyti elektroninę studijų sutartį internetu sistemoje epasirasymas.vdu.lt arba atvykę į universitetą.

Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) šiais metais stojantiesiems siūlo rinktis pirmosios pakopos ir vientisąsias (teisės), pedagogo kvalifikaciją suteikiančias, ištęstines bei nuotolines studijų programas.

VDU – plačiausios aprėpties universitetas Lietuvoje ir šiuo metu bakalauro studijas siūlo šioje studijų kryptyse:

Matematikos ir informatikos mokslai

Fiziniai, gyvybės ir technologijų mokslai

Inžinerijos mokslai

Žemės ūkio mokslai

Verslo ir viešoji vadyba

Socialiniai mokslai

Teisė

Ugdymo mokslai

Humanitariniai mokslai

Menai

Studijų programų sąrašą, į kurias vykdomas priėmimas 2021 m., konkursinio balo sandarą, kainą, mokymosi rezultatų minimalius rodiklius ir kt. galima rasti  universiteto priėmimo taisyklėse.  Išsamesni studijų programų aprašai pateikti  bakalauro studijų programų skiltyje.

Daugiau informacijos apie studijas

Rodyti visus komentarus