Skelbiamas papildomas priėmimo į magistrantūros studijas etapas

11299 5

Nuo liepos 20 d. stojantieji gali pretenduoti į likusias laisvas magistrantūros valstybės nefinansuojamas studijų vietas ir atsilaisvinusias valstybės finansuojamas vietas Praktinės Filosofijos, Teatrologijos ir scenos menų vadybos, Profesijos edukologijos studijų programose. Prašymus bus galima pateikti iki rugpjūčio 23 d. internetu: https://epasirasymas.vdu.lt/. Šiame etape gali dalyvauti ir asmenys, dalyvavę pirmame etape, stojimo mokesčio iš naujo mokėti nereikia, pridedama ta pati mokėjimo kvito kopija.

Papildomo priėmimo antrojo etapo kvietimai studijuoti bus skelbiami rugpjūčio 25 d., informuojant kiekvieną asmeniškai. Visą informaciją apie 2020 m. priėmimą į magistrantūros studijas rasite priėmimo sąlygose.

Priėmimas į papildomąsias studijas (išlyginamąsias) ir vientisųjų studijų aukštesniųjų kursų studijas

Vykdomas priėmimas į papildomąsias (išlyginamąsias) studijas, kurios skirtos norintiems studijuoti magistrantūros studijose, tačiau neturintiems priėmimo sąlygose nurodyto išsilavinimo. Papildomųjų studijų programas gali rinktis ne tik kolegijų absolventai, ketinantys studijuoti magistrantūroje, bet ir bakalauro studijų studentai, baigę tos pačios arba gretutinės studijų krypties pirmosios pakopos studijų programas.

Prašymų dalyvauti priėmime į papildomąsias (išlyginamąsias) bei į Teisės vientisųjų studijų aukštesniųjų kursų studijas registracija vyksta internetu: http://epasirasymas.vdu.lt iki rugpjūčio 20 d.

Stojantieji prašyme turi nurodyti asmens duomenis ir pateikti diplomo ir jo priedėlio kopijas. Įvertinus stojančiojo studijavimo pasiekimus ir magistrantūros priėmimo sąlygas, su kandidatu bus asmeniškai susisiekta ir pasiūlytas individualus papildomųjų studijų planas.

Daugiau informacijos apie priėmimą į magistrantūros studijas:

• VDU Studijų departamentas
  • Adresas S. Daukanto g. 27, LT-44249, Kaunas
  • Telefonas (8 37) 327 963
  • El. paštas studijos@vdu.lt

Komentarai

Rūra

Sveiki, klausimas. Ar švietimo vadybos programos paskaitos vyks Vilniuje ar Kaune? Ačiū

Indrė

Sveiki. Norėčau paklausti kiek paskaitų vyks Vilniuje kiek Kaune? Paskaitos vyksta rytais ar po pietų?

ozkan

Hi, I would like to ask where the lessons will be in Vilnius or Kaunas ? thanks

Gražina

Sveiki, ar čia studijos mokamos?

Erika

Sveiki,  prieš du metus Vytauto Didžiojo universitete įgijau Viešosios komunikacijos diplomą. Šiemet nusprendžiau mokytis toliau, Marketingą ir pardavimus Vytauto Didžiojo universitete. Ar mano prieš tai baigtos studijos leidžia dalyvauti šios srities stojimuose ar reikia papildomų studijų? Ar dar yra likusių laisvų finansuojamų vietų į šias studijas šiais metais? Dėkoju iš anksto už Jūsų skirtą laiką.