Pratęsiamas studento statusą įrodančios pažymos galiojimas

Studentams, neturintiems Lietuvos studento pažymėjimo (LSP), iki spalio 31 d. pratęstas laikinos studento pažymos galiojimas. Pateikę aukštosios mokyklos išduotą pažymą apie studento statusą, studentai turi galimybę naudotis viešojo transporto lengvata.

VDU studentams pažymą apie studento statusą galima užsisakyti Studentų savitarnos portale > Prašymai ir pažymos > Pažymų užsakymas. Pažymos pagaminimas užtrunka 1-2 d. d.

Nors studentams yra laikinai išduodamos pažymos apie studento statusą, galiojančios viešajame transporte, kviečiame užsisakyti Lietuvos studento pažymėjimą (LSP) čia.

Rodyti visus komentarus