Prasidėjo registracija į jaunimo forumą

792

Lietuvos Jungtinių Tautų jaunimo asociacija(LUNYA) kviečia registruotis į LUNYA rengiamą „Jaunimo forumą: Už oficialios istorijos“ (“Youth Forum: Behind the Official Story”), kuris vyks vasario 23 d. Kauno m. savivaldybės Didžiojoje salėje.

Šio forumo tema – „Už oficialios istorijos“, kadangi renginyje siekiama papasakoti apie žmones, vietas ir istorijas, kurios dažnai yra nuslepiamos. Pranešėjai iš viso pasaulio aptars kontraversiškas temas, susijusias su Afrika, Artimaisiais Rytais, Azija ir Europa. Tarp šių temų – džihado koncepcija, liudininkų pasakojimai apie gyvenimą Palestinoje, stagnacija Jungtinėse Tautose, globalios tarpusavio sąsajos ir daug kt.

Informacija apie pranešėjus bus skelbiama ir nuolat atnaujinama renginio puslapyje socialiniame tinkle „Facebook“ ir asociacijos tinklalapyje. Pilna forumo programa bus paskelbta likus savaitei iki renginio.

Renginys nemokamas, tačiau norintiems dalyvauti būtina užsiregistruoti internetu.

Yra tik 100 dalyvių vietų. Kadangi dalyviai bus pasirenkami  slenkančiu principu, kuo anksčiau išsiųsite paraišką, tuo geriau.

Apie renginio struktūrą:

Registracija (prisijungimas) į renginį prasidės 14 val. renginio dieną, tuomet galima palikti paltą rūbinėje, dalyviams bus suteikta renginio programa, klausimų lapai.

Pranešimų metu dalyviai galės pakelti ranką ir LUNYA narys galės paimti jų klausimų lapą. Po pranešimo, klausimai bus atiduoti moderatoriui. Kiekvienam pranešimui bus skirta apie 15 minučių klausimams ir diskusijai.

Kiekvienam dalyviui bus suteiktas pažymėjimas apie dalyvavimą.

Daugiau informacijos apie jaunimo forumą teikiama socialiniame tinkle „Facebook“ ir el. paštu.

LUNYA tinklalapis

LUNYA puslapis WFUNA tinklalapyje

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.