Stojantieji į magistrantūrą kviečiami į komisijas

5448 2

Šiemet VDU vykdo priėmimą į 42 magistrantūros programas, vykdomas nuolatine forma. Dokumentų priėmimo etapas baigėsi, tačiau primename, kad stojantieji privalo atvykti į konkursinę komisiją (konkursinių komisijų darbo laikasir pateikti visų dokumentų originalus. Platesnė informacija – žemiau.

Visą magistrantūros programų sąrašą galima rasti VDU tinklalapyje. Tarp jų – ir jungtinės bei dvigubo diplomo studijų programos.

2015 m. vykdomas priėmimas  į jungtinę studijų programą „Sociolingvistika ir daugiakalbystė“. Pirmasis šios programos studijų semestras vyksta VDU, antrasis – Johannes Gutenberg universitete (Vokietija), trečiasis – Stokholmo (Švedija) arba Tartu universitete (Estija).

Taip pat priėmimas vykdomas ir į studijų programas, kurios suteikia galimybę gauti dvigubą diplomą: „Finansai ir bankininkystė“, „Marketingas ir tarptautinė komercija“ ir „Tarptautinė ekonomika“. Baigus dvi pirmąsias programas galima įgyti magistro laipsnį, kurį suteiks VDU ir Liuveno Katalikiškojo universiteto vadybos mokykla, o pabaigus „Tarptautinę ekonomiką“ gali būti įteikti ne tik VDU, bet ir Italijos Trento universiteto magistro diplomai.

Studijų programos „Kultūros paveldas ir turizmas“ absolventai  įgis ne tik paveldo magistro diplomą, bet ir Valstybinio turizmo departamento patvirtintą kvalifikacinį gido pažymėjimą, o baigusieji Socialinių mokslų fakulteto „Socialinės antropologijos“  programą turės galimybę gauti Pietų Ilinojaus universiteto (JAV) antropologijos magistrinių antropologijos studijų sertifikatą kaip papildomą kvalifikaciją.

Dokumentų pateikimas

2015 m. priėmimas į nuolatinės formos magistrantūros studijas vyksta etapais. Stojantiesiems į Muzikos akademijos antrosios pakopos studijų programą „Atlikimo menas“ patvirtinti kiti dokumentų pateikimo terminai, nes jiems reikia laikyti stojamuosius egzaminus. VDU tinklalapyje jau skelbiamas Muzikos akademijos dokumentų priėmimo ir egzaminų laikymo grafikas.

Stojančiųjų prašymai ir dokumentai buvo registruojami fakultetuose nuo birželio 1 d. iki birželio 26  d. 15 val. Šiais metais stojantieji į magistrantūros studijas galėjo pateikti prašymą internetu kartu su visais privalomais ir pagal studijų programos specifinius reikalavimus būtinais dokumentais. Fakultetų reikalavimus kiekvienai studijų programai  ir konkursinio balo skaičiavimo kriterijus galima rasti atskirame dokumente.

Stojantieji, kurie pateikia prašymą ir dokumentus internetu, atvykdami į konkursinę komisiją (konkursinių komisijų darbo laikas) privalo pateikti visų dokumentų originalus.

Diagnostinis anglų kalbos testas privalomas tik tiems, kurie yra baigę kitas aukštąsias mokyklas ir stoja į Ekonomikos ir vadybos arba Politikos mokslų ir diplomatijos fakultetus. Diagnostinio testo laikyti nereikia tiems, kurie pateikia standartizuotų anglų kalbos testų (TOEFL, IELTS) atitinkamą pažymą, taip pat baigusiems bakalauro studijas VDU. Testas vyko birželio 29 d. nuo 9 iki 13 val. VDU III-iuose rūmuose (K. Donelaičio g. 52, 622 aud.). Registracija testo laikymui vyko internete.

Stojantieji turi mokėti stojamąją įmoką – 8 Eur (27,62 Lt), kuri yra mokama tik vieną kartą, nors dalyvaujama konkurse ir į kelias VDU studijų programas. Mokestis už stojamuosius testus ir egzaminus – 4 Eur (13,81 Lt). Daugiau informacijos apie įmokų sumokėjimą.

VDU gali skirti papildomą studijų kainos kompensaciją asmenims, įstojusiems į antrosios pakopos valstybės nefinansuojamas studijų vietas Vytauto Didžiojo universitete ir atlikusiems nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą ar baigusiems bazinius karinius mokymus bei atitinkantiems reikalavimus, nurodytus 2012 m. balandžio 18 d. Nr. 442 LR Vyriausybės nutarime „Dėl nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą atlikusių ar bazinius karinius mokymus baigusių asmenų už studijas sumokėtos kainos dalies kompensavimo tvarkos aprašo patvirtinimo“.

Visa informacija apie 2015 m. priėmimą į nuolatinės formos magistrantūros studijas

Komentarai

Laba diena, kada vydkomi papildomi stojimai į magistrantūrą? domina teisės, politikos mokslų ir diplomatijos fakultetas. ačiū

Rimgailė

Laba diena, jau prasidėjo. Visą informaciją rasite čia: https://www.vdu.lt/lt/papildomas-priemimas-i-magistraturos-studijas/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.