Prasidėjo Baltijos vasaros universiteto kursai

480

Liepos 9-ąją Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) sulaukė pirmųjų Baltijos vasaros universiteto (angl. Baltic Summer University, BSU) dalyvių. Pasirinkę penkių savaičių trukmės vasaros stažuočių programą (angl. Summer Internship Programme, SIP), studentai Kaune svečiuosis iki rugpjūčio 10 dienos.

Vasaros stažuočių programa leidžia studentams ne tik įgyti praktinių žinių jų profesinėje srityje, bet ir supažindina su šiuolaikine Lietuva. Prieš prasidedant stažuotėms, dalyviai visų pirma dalyvaus įvadiniuose renginiuose VDU, kuriuose jų lauks universiteto lektorių paskaitos ir kultūrinė pažintinė programa.

Vėliau studentai pradės stažuotis įvairiose universiteto partnerinėse organizacijose, pavyzdžiui, Kauno savivaldybėje. SIP suteikia galimybę kiekvienam studentui tobulėti konkrečioje profesinėje srityje, susipažinti su darbo rinka ir jos galimybėmis. Sėkmingai įvykdę programą ir apgynę savo baigiamuosius projektus, dalyviai įgys 6 ECTS kreditus.

Prasidėjus SIP stažuočių programai, vėliau seks ir kitų Baltijos vasaros universiteto kursų startas. Liepos 16-ąją jau dvidešimtąjį kartą sugrįžta Lietuvių kalbos ir kultūros vasaros kursai, o rugpjūčio pradžioje dalyvių sulauks trys kūrybiškumą ugdančios programos: Socialinių medijų marketingas, Asmeninio įvaizdžio formavimas ir Medijų laboratorija. Į pastarąsias programas vis dar galima registruotis, užpildant anketą BSU tinklapyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.