Posocialistinės lyčių nesėkmės ir toksiškas optimizmas

1841

Gegužės 17 d., trečiadienį, 15 val. Lietuvos mokslo premijos laureatas sociologas prof. dr. Artūras Tereškinas skaitys viešą paskaitą „Posocialistinės lyčių nesėkmės ir toksiškas optimizmas“. Paskaita vyks VDU Socialinių mokslų fakultete (Jonavos g. 66, 209 aud.). Kviečiama atlikti greitą registraciją.

Artūras Tereškinas yra sociologas, kultūros tyrinėtojas, poetas, VDU Sociologijos katedros profesorius, Socialinių tyrimų centro vadovas, vyriausiasis mokslo darbuotojas.

Mokslinę veiklą profesorius skiria kultūros sociologijai, lyčių sociologijai, vyrų, popkultūros, socialinės atskirties, mažumų grupių studijoms. Harvardo universitete magistro ir daktaro laipsnius įgijęs sociologas sukaupė daug patirties vykdant mokslinius darbus ne tik Lietuvoje, bet ir JAV (Emersono kolegijoje, Harvardo universiteto Davis rusų studijų centre).

Savo monografijose, knygose ir nuolat skelbiamuose straipsniuose A. Tereškinas tyrinėja seksualumą, lytis, nacionalizmą, populiariąją kultūrą. Jo tekstai skelbiami JAV, Švedijoje, Olandijoje ir kitose šalyse.

A. Tereškino indėlis į sociologiją 2016 m. buvo įvertintas Lietuvos mokslo premija.

Registracija į paskaitą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.