loader image

Pirmakursiai kviečiami registruotis į studijų dalykus

Rugpjūčio 29 d., ketvirtadienį  vyks pirmosios pakopos (bakalauro) ir vientisųjų studijų pirmo kurso studentų registracija į studijų dalykus 2019/2020 m. m. rudens semestrui.

DĖMESIO! Jei negavote el. laiško su prisijungimo duomenimis patikrinkite dar kartą el. pašto dėžutės „šlamšte“ arba prisijunkite prie portalo pagalba.vdu.lt ir slaptažodį susikurkite patys, jūsų prisijungimo vartojo vardas susideda iš jūsų vardo ir pavardės, atskirtų tašku, pvz. vardenis.pavardenis. Jei nepavyko prisijungti prie studento portalo ir sužinoti savo registracijos numerio, atvykite į konsultacijas  dėl registracijos VDU Leonido Donskio skaitykloje (V. Putvinskio g. 23, I a.) jums patogiu laiku nuo 9.00 iki 15.00 val.

Registruotis į studijų dalykus reikia prisijungus prie studentų savitarnos portalo studentas.vdu.lt vadovaujantis instrukcija. Susidarydami savo individualius tvarkaraščius atkreipkite dėmesį į šiuos pagrindinius principus:

1. Susidarykite savo individualius studijų tvarkaraščius užsiregistruodami į privalomus ir pasirenkamus specialybės dalykus, kurie numatyti tvarkaraštyje, į anglų kalbos bei kompiuterinio raštingumo dalykus pagal išlaikytų testų rezultatus bei pasirenkamus A grupės dalykus. Tvarkaraštį rasite čia.
  2. Bendra kreditų suma semestre turi būti:
    Nuolatinių studijų – ne mažesnė kaip 24 ir ne didesnė kaip 36 kreditai
    Ištęstinių studijų  – ne mažesnė kaip 14 ir ne didesnė kaip 26 kreditai
  3. Jei yra numatytos net tik dalyko paskaitos, bet ir laboratoriniai darbaiseminarai ir kt. užsiėmimai, turite užsiregistruoti ir į juos.
  4. A grupės dalykuose yra numatytas vietų skaičius ir jei yra daugiau norinčių nei yra vietų, patenka studentai su aukštesniu konkursiniu balu. Todėl užsiregistravę į A gr. studijų dalyką, po registracijos, t. y. rugpjūčio 30 d. turite pasitikrinti ar vis dar patenkate. Jei ne – pasirinkti kitą dalyką.

Rugpjūčio 29 d., ketvirtadienį, 9.00–15.00 val., VDU Leonido Donskio skaitykloje (V. Putvinskio g. 23, I a.) vyks konsultacijos ir teikiama mentorių pagalba užsiregistruoti į studijų dalykus. Kviečiame atvykti Jums paskirtu laiku, kurį rasite sąraše.

Atkreipiame dėmesį, kad registracijos numeris yra ir studento pažymėjimo numeris, kurį gavote el. paštu ir jį galima rasti prisijungus prie studentų portalo.

Užsirašytų dalykų registraciją bus galima koreguoti internetu nuo rugpjūčio 30 d. iki rugsėjo 8 d. Šiuo metu galima bus išsibraukti  iš nenorimo studijuoti dalyko sąrašo arba užsirašyti į dalykus, kuriuose yra likę laisvų vietų.

Anglų kalbos ir kompiuterinio raštingumo testų rezultatai