Universitetas atšventė šuns dieną (nuotraukų galerija)

2148 2

Balandžio 24 dieną visoje Lietuvoje švenčiama šuns diena – šia proga balandžio 27-ąją, penktadienį, visa universiteto bendruomenė: dėstytojai, studentai ir darbuotojai buvo pakviesti atsivesti savo augintinius į darbą.

Šios dienos tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į šunis, jų svarbą žmonių gyvenime, akcentuoti gerąsias šunų savybes. Praėjo laikai, kai šuo buvo tik sargas, dabar šunys – bendruomenės nariai, lydintys šeimininkus beveik visur, juk šuo yra vienas protingiausių ir socialiausių gyvūnų. Šuo savo buvimu darbe skleidžia gerą energiją, suteikia puikią progą atsipalaiduoti. Tokiomis akimirkomis bendradarbiai tampa atviresni, bendruomeniškesni, į darbe iškylančius sunkumus reaguoja ramiau ir dažniau padeda vieni kitiems.

Gyvūnams pakanti darbo aplinka skatina darbuotojų kūrybingumą ir mažina stresą: tai patvirtina ir moksliniai tyrimai. Pavyzdžiui, viename Virdžinijos sandraugos universiteto (JAV) mokslininkų tyrime atskleista, kad gyvūnų buvimas darbe palengvina streso poveikį.

Ką daryti, kad šią dieną šunys, šeimininkai, kolegos, studentai ir vadovai jaustųsi patogiai ir patirtų tik malonias akimirkas? Universitetas kvietė būti atsakingais, perspėti vadovus ir kolegas apie savo planus atsivesti augintinį, įsitikinti ar nėra alergiškų, baimę šunims jaučiančių žmonių. Šunys į darbą turi ateiti sveiki ir pilnai socializuoti.

Komentarai

Tadas

Teisės fakultete irgi galioja ar ten, kaip visuomet, atskira respublika?

VDU

Laba diena, ši informacija yra skirta visam universitetui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.