Paskelbti paramos konkurso organizacijoms rezultatai

Vytauto Didžiojo universitetas, įgyvendindamas socialiai atsakingo universiteto modelį, nuo 2011 m. skiria  finansinę paramą VDU studentiškų organizacijų projektinėms idėjoms įgyvendinti.

2015-ųjų konkurse VDU studentiškų organizacijų šalpos valdybos svarstymui buvo pateikta 15 projektų. Ekspertų darbo grupė, vertindama konkursui pateiktas paraiškas ir rekomenduodama skiriamos paramos dydį, didelį dėmesį kreipė į projekto turinį bei tikslo atitikimą VDU prioritetinėms veiklos kryptims.

Vadovaujantis VDU Studentų atstovybės ir kitų studentiškų organizacijų paramos tvarkos aprašu, VDU bei studentiškų universiteto organizacijų paramos konkurso nuostatais, 2016 m. remiami šie studentiškų VDU organizacijų projektai, kurių bendra finansavimo suma yra 14466,50 Eur:

Eil.
Nr.
Organizacijos pavadinimas Projekto pavadinimas
1. Europos studentų teisininkų asociacijos Lietuvos nacionalinės grupės „ELSA Lietuva“ VDU filialas „VDU JESSUP iššūkis“
2. Akademinio jaunimo mokslinė draugija „Modusas“ „Moksleivi, sužinok daugiau“
3. Adomo Mickevičiaus lenkų kalbos ir kultūros klubas „III tarptautinė mokslinė konferencija „Lietuvos ir Lenkijos santykių dinamika”
4. VDU japonistikos klubas „Hashi“ „ Japonų kalbos skaitovų konkursas“
5. VDU Socialinio darbo studentų klubas „Vesta“ „Socialinė pagalba VDU studentams“
6-7. VDU istorijos studentų draugija „Henriko Radausko poezijos vertinimas ir pristatymas. Projektas bus vykdomas kartu su asociacija „Rusų kultūros centras“ dalinai finansuojamas Lietuvos kultūros tarybos“
„Lietuvos istorijos perspektyvos: studentų moksliniai tyrinėjimai 2016“
8-10. „„AIESEC Kaunas“ „Išvykstamųjų stažuočių žinomumo didinimas“