Paskelbti „Erasmus+“ dėstymo vizitų pavasario semestro rezultatai

VDU Tarptautinių ryšių departamentas skelbia dėstymo vizitų konkurso pagal „Erasmus+“ programą 2018-2019 m.m. pavasario semestrui rezultatus. Vizitų įgyvendinimo laikotarpis –  2019 m. vasario 1 d. – birželio 30 d. Dėstymo vizito tikslas – skaityti paskaitas užsienio universiteto studentams bei pritraukti juos „Erasmus+“ studijoms VDU.

Erasmus+ programos fakultetų koordinatoriai:

• Monika Lisauskaitė (Ekonomikos ir vadybos fakultetas, Socialinių mokslų fakultetas, Politikos mokslų ir diplomatijos fakultetas ir Teisės fakultetas);
  • Gabrielė Gugytė (Gamtos mokslų fakultetas, Humanitarinių mokslų fakultetas, Informatikos fakultetas, Muzikos akademija, Menų fakultetas ir Katalikų teologijos fakultetas).

Atrankos rezultatai

Daugiau informacijos