Paskelbti bendrabučių konkurso rezultatai

3222

VDU Studentų reikalų tarnyba, vadovaudamasi rektoriaus patvirtintu Universiteto bendrabučių suteikimo ir valdymo tvarkos aprašu, skelbia 2013–2014 mokslo metų gyvenamųjų vietų VDU bendrabučiuose skyrimo konkurso rezultatus.

Būsimieji pirmo kurso bakalaurantai ir magistrantai paraiškas gyvenamosioms vietoms VDU bendrabučiuose pildys internetu, o dokumentus, liudijančius paraiškose pateiktą informaciją, turės pristatyti į Studentų reikalų tarnybą. Elektroninė paraiškų sistema bus aktyvuota ir dokumentai Studentų reikalų tarnyboje bus priimami liepos 1–5 dienomis būsimiems magistrantams ir liepos 29 – rugpjūčio 8 dienomis būsimiems bakalaurantams.

Svarbu: studentai, kuriems konkurso būdu yra suteikta gyvenamoji vieta bendrabutyje, tačiau dėl asmeninių priežasčių jie neketina joje apsigyventi, apie tai turi nedelsiant informuoti Studentų reikalų tarnybą.

Primename, kad VDU bendrabutyje yra suteikiama gyvenamoji vieta, o ne kambarys, todėl paskirta gyvenamoji vieta gali būti vienviečiame, dviviečiame arba triviečiame bendrabučio kambaryje. Bendrabučio kambaryje gali gyventi tik tos pačios lyties asmenys. Nors į didžiąją daugumą studentų pageidavimų, nurodytų bendrabučio gyvenamosios vietos paraiškoje, buvo atsižvelgta (tiek renkantis bendrabutį ir kambarį, tiek asmenis, su kuriais norima gyventi), tačiau dėl gyvenamųjų vietų trūkumo pageidaujamuose bendrabučiuose ne visi prašymai buvo išpildyti.

Informacija negavusiems vietos bendrabutyje

Konkurse dalyvavę studentai, kuriems nebuvo suteikta gyvenamoji vieta, turėtų nuo rugsėjo 10 d. stebėti VDU bendrabučių laisvų vietų sąrašą ir, pamatę norimą vietą, ją rezervuoti bei kreiptis į Studentų reikalų tarnybą laisvų vietų sąraše nurodyta tvarka.

Rekomendacija: asmenys, konkurso tvarka negavę gyvenamųjų vietų VDU bendrabučiuose, gali savarankiškai kreiptis į kitų Kaune esančių aukštųjų mokyklų studentų apgyvendinimo institucijas.

Informacija gavusiems vietą bendrabutyje

bus vykdomas nuo rugpjūčio 23 d. (penktadienio) 13 val. iki rugsėjo 6 d. 16 val. Studentai, kurie iki rugsėjo 6 d. neįsikels į jiems paskirtas gyvenamąsias vietas, jų neteks ir šios vietos bus įtrauktos į VDU bendrabučių laisvų vietų sąrašą bei paskirtos kitiems studentams.

Apsigyvenimo bendrabutyje metu asmuo turi:

Bendrabutyje apsigyvenančiam asmeniui suteikiama:

 • gyvenamosios vietos kambario raktas;
 • individualaus naudojimo inventorius, kuris įrašomas į gyvenamosios vietos kambario pasą paminint esamus gedimus ir trūkumus;
 • patalynė (periodiškai keičiama);
 • baldai (lova, kėdė, rašomasis stalas, spinta);
 • galimybė naudotis skalbimo ir džiovinimo mašinomis;
 • internetas: bendrabučių nr. 1 ir nr. 2 kambariuose – kabelinis, bendrabučio nr. 3 kambariuose – bevielis;
 • bendrabučių nr. 1 ir nr. 2 kambariuose įrengta TV antenos prieiga.

Praktinė informacija, žinotina prieš įsikeliant į bendrabutį

Mokesčiai

Vadovaujantis Ilgalaike apgyvendinimo bendrabutyje sutartimi, bendrabučio apgyvendinimo mokestis už paskirtą gyvenamąją vietą turi būti sumokėtas avansu iki einamojo mėnesio 10 kalendorinės dienos (rugsėjo mėnesiui – iki rugsėjo 10 d.). Laiku nesumokėjusiems bendrabučio apgyvendinimo mokesčio skiriamos nuobaudos.

Bendrabučio gyvenamosios vietos mėnesinį mokestį vienam asmeniui 2013–2014 m. m. sudaro visi mokesčiai (elektra, karštas ir šaltas vanduo, šildymas, kiti komunaliniai patarnavimai bei interneto prieiga), susiję su bendrabučio gyvenamosios vietos eksploatacija. Šis mokestis yra skaičiuojamas paros tarifu:

 • VDU bendrabutis Nr. 1 – „Taika“ (Taikos pr. 119) – 6 Lt už parą;
 • VDU bendrabutis Nr. 2 – „Baltija“ (Vytauto pr. 71) – 7 Lt už parą (2, 7, 8 ir 9 a.) bei 8 Lt/parą (3, 4, 5, 6 a.);
 • VDU bendrabutis Nr. 3 – „Karas“ (Taikos pr. 123) – 4 Lt už parą.

Kita informacija

Gyvenamąją vietą tame pačiame bendrabutyje keisti galima tik jo gyventojams tarpusavyje susitarus ir apie tai informavus valdytoją, o paskirtą bendrabutį – kreipiantis į Studentų reikalų tarnybą.

Svarbu: savavališkai keisti gyvenamąją vietą bendrabutyje bei remontuoti ar kaip kitaip tvarkyti kambarį be bendrabučio administracijos leidimo draudžiama. Už šio draudimo pažeidimą skiriamos nuobaudos.

Daugiau informacijos apie bendrabučius ir gyvenimo sąlygas juose teikiama VDU tinklalapio skiltyje „Bendrabučiai“ arba teiraujantis bendrabučiuose žemiau nurodytais kontaktais.

Iškilus klausimams dėl bendrabučio vietų skyrimo, kreipkitės į VDU Studentų reikalų tarnybą.

Informacija apie VDU bendrabučius

Studentų reikalų tarnyba

Bendrabučių valdytojai

 • Studentų bendrabučio Nr. 1 (Taikos pr. 119) valdytojas, budėtojas(8 37) 353 964
 • Studentų bendrabučio Nr. 2 (Vytauto pr. 71) valdytojas, budėtojas(8 37) 223 639
 • Studentų bendrabučio Nr. 3 (Taikos pr. 123) valdytojas, budėtojas(8 37) 352 457

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.