Paskelbti bendrabučio konkurso rezultatai

3454 7

Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) skelbia apgyvendinimo bendrabučiuose konkurso, skirto I k. magistrantams, bakalaurantams ir vientisųjų studijų studentams, pasirašiusiems sutartis su universitetu LAMA BPO pagrindinio priėmimo I-ojo (š.m. liepos 25–28 d.) ir II (š.m. rugpjūčio 4–5 d.) etapų metu, rezultatus.

Apie apgyvendinimo konkurso rezultatus studentai yra informuoti el. laišku, išsiustu asmeniškai į konkurso gyvenamajai vietai gauti el. paraiškos formoje nurodytą el. pašto dėžutę.

Gyvenamąsias vietas bendrabutyje paskirstė Studentų reikalų tarnyba su VDU Studentų atstovybės pritarimu, vadovaujantis VDU rektoriaus patvirtintu universiteto apgyvendinimo bendrabučiuose tvarkos aprašu, atsižvelgiant į studentų socialinę padėtį, todėl pirmenybė gyvenamosioms vietoms įgyti buvo teikiama:

 • studentams, kuriems iki pilnametystės įstatymų nustatyta tvarka buvo nustatyta globa (rūpyba) arba kurių tėvai (turėtas vienintelis iš tėvų) yra mirę;
 • neįgaliems studentams, atsižvelgiant į jų darbingumo lygį. Jei jiems yra reikalinga lydinčio asmens pagalba, Studentų reikalų tarnybos direktoriaus leidimu, lydintys asmenys taip pat gali gyventi bendrabutyje;
 • studentams, kurie yra iš šeimų, auginančių keturis ar daugiau vaikų;
 • studentams, kurių šeimos pajamos, tenkančios vienam asmeniui, yra mažos.

Į didžiąją daugumą studentų pageidavimų, nurodytų gyvenamosios vietos bendrabutyje paraiškoje, buvo atsižvelgta – tiek renkantis bendrabutį, tiek ir kambarį bei asmenis, su kuriais norima gyventi, tačiau dėl pageidavimų gausos ir esamų techninių galimybių, ne visi pageidavimai buvo išpildyti.

Studentai, kuriems konkurso būdu yra suteikta gyvenamoji vieta bendrabutyje, tačiau dėl asmeninių priežasčių jie neketina joje apsigyventi, apie tai turi nedelsiant informuoti Studentų reikalų tarnybą, nurodydami vardą, pavardę, gimimo datą bei atsisakomos paskirtos gyvenamosios vietos adresą (bendrabučio bei kambario numerį).

Praktinė informacija, žinotina prieš įsikeliant į bendrabutį

Visi studentai, kuriems yra paskirta gyvenamoji vieta VDU bendrabučiuose turi sudaryti Apgyvendinimo sutartį jungiantis internetu nuo š.m. rugpjūčio 19 d. iki rugpjūčio 26 d.

Pasirašę Apgyvendinimo sutartį, į paskirtą gyvenamąją vietą studentai gali įsikelti nuo š.m. rugpjūčio 22 d. (pirmadienio) iki rugpjūčio 29 d. (pirmadienio) darbo dienos pabaigos atvykdami į paskirtos gyvenamosios vietos bendrabutį. Šiuo laikotarpiu studentai bus priimami 8–17 val. pirmadieniais-ketvirtadieniais bei 8–16 val. penktadieniais (pietų pertrauka 12–13 val.). Šeštadieniais ir sekmadieniais studentai nebus apgyvendinami.

Studentai, kuriems yra paskirta gyvenamoji vieta, tačiau kurie negali įsikelti į bendrabutį iki rugpjūčio 29 d., turi sudaryti Apgyvendinimo sutartį iki rugpjūčio 26 d. ir apie tai iki š.m. rugpjūčio 29 d. pranešti bendrabučio valdytojai, sumokėdami apgyvendinimo mokestį už rugsėjo mėn. Nuo rugpjūčio 22 d. (pirmadienio) iki rugpjūčio 29 d. (pirmadienio) į paskirtas gyvenamąsias vietas bendrabučiuose neįsikėlę studentai jų neteks ir šios vietos bus įtrauktos į VDU bendrabučių laisvų vietų sąrašą bei paskirtos kitiems studentams.

Apsigyvenimo bendrabutyje metu asmuo turi:

 • būti sudaręs internetu Apgyvendinimo bendrabutyje sutartį
 • pateikti asmens tapatybę įrodantį dokumentą
 • pateikti vieną dokumentinę nuotrauką (3X4 cm)

Apsigyvenant, bendrabutyje reikia patiems pasirūpinti:

 • patalyne (pagalve, antklode) bei jos užvalkalais, lovos užtiesalu bei rankšluosčiu
 • virtuvės reikmenimis (puodeliu, lėkšte, stalo įrankiais, puodu, keptuve, virduliu ir pan.)
 • šaldytuvu (pagal poreikį), išskyrus studentus gyvensiančius bendrabutyje Nr. 1 (Taikos pr. 119) dviviečiuose kambariuose bei bendrabučio Nr. 2 (Vytauto pr. 71) visose kambariuose – jais pasirūpins Universitetas
 • kitais asmeniniam naudojimui skirtais daiktais ar inventoriumi

Bendrabutyje apsigyvenančiam asmeniui suteikiama:

 • baldai (lova, kėdė, rašomasis stalas, spinta);
 • šaldytuvas (tik visose Vytauto pr. 71 esančiuose kambariuose bei Taikos pr. 119 dviviečiuose kambariuose, kitose bendrabučių kambariuose – ne, nebent yra palikti buvusių gyventojų, todėl apie tai galima sužinoti tik įsikėlimo metu);
 • interneto prieiga: bendrabučio esančio Taikos pr. 119 kambariuose – kabelinė, bendrabučio Vytauto pr. 71 – kabelinė ir bevielė, bendrabučio Taikos pr. 123  – bevielė;
 • Vytauto pr. 71 bei Taikos pr. 119 bendrabučių kambariuose įrengta TV antenos prieiga;
 • galimybė naudotis poilsio ir laisvalaikio erdvėmis.

Mokesčiai

Bendrabučio gyvenamosios vietos mokestis vienam asmeniui, kurį sudaro visi komunaliniai mokesčiai susiję su bendrabučio gyvenamosios vietos eksploatacija, 2016-2017 m. m. skaičiuojamas nustatytu paros tarifu atsižvelgiant į bendrabučio kambario tipą, juos galite rasti čia.

Bendrabučio apgyvendinimo mokestis, vadovaujantis apgyvendinimo sutartimi, už paskirtą gyvenamąją vietą turi būti sumokėtas avansu iki einamojo mėnesio 10 (dešimtos) kalendorinės dienos (pvz., už rugpjūčio ir rugsėjo mėn. apgyvendinimo mokestį reikia sumokėti iki rugsėjo 10 d., už spalio mėn. – iki spalio 10 d. ir t.t.). Apgyvendinimo mokestis pradedamas skaičiuoti nuo studento įsikėlimo į bendrabutį dienos. Laiku apgyvendinimo mokesčio nesumokėjusiems studentams skiriamos universiteto apgyvendinimo bendrabučiuose tvarkos apraše numatytos drausminės priemonės.

Informacija studentams, kuriems nebuvo paskirta gyvenamoji vieta bendrabutyje

Studentai, kurie dalyvavo konkurse, tačiau jiems gyvenamoji vieta suteikta nebuvo, nuo š.m. rugsėjo 1 d. turėtų nuolat stebėti VDU bendrabučių laisvų vietų sąrašą ir, pamatę norimą laisvą vietą, ją rezervuotis naudodamiesi studentų savitarnos portale skiltyje Bendrabutis nurodyta tvarka.

Daugiau informacijos

Daugiau informacijos apie bendrabučius ir apgyvendinimo juose sąlygas rasite VDU tinklalapio skiltyje „Apgyvendinimas“.

 • Studentų centras (Studentų reikalų tarnyba)
 • S. Daukanto g. 27 – 206, 44249 Kaunas
 • Telefonas (8 37) 751 175, (8 37) 327 977
 • Faksas (8 37) 327 977
 • El. paštas  info@srt.vdu.lt

Bendrabučiai

 • Studentų bendrabutis Nr. 1 Taikos pr. 119, tel. (8 37) 353 964
 • Studentų bendrabutis Nr. 2 Vytauto pr. 71, tel. (8 37) 223 639
 • Studentų bendrabutis Nr. 3 Taikos pr. 123, tel. (8 37) 352 457

Komentarai

Aurimas

Sveiki. Būsiu ketvirtakursis studentas, kuriam buvo paskirta gyvenamoji vieta VDU bendrabutyje. Ar vėlesnių kursų studentai Apgyvendinimo sutartį taip pat turi sudaryti jungiantis internetu? Noriu pabrėžti, kad elektronine bankininkyste nesinaudoju, todėl negaliu pasirašyti jokiais elektroniniais ar mobiliais parašais. Ką tuo metu daryti? Ar yra kitas būdas sudaryti sutartį, jei nesinaudojama elektronine bankininkyste?

To Aurimas

Issimk banke ta el. bankininkyste. Greita procedura ir nieko nekainuoja.

Linas Krisiukėnas

Tikrai, gerai sako Aurimas.

Simona

Koks yra kitas būdas be elektroninės bankininkystės sudaryti apgyvendinimo sutartį? Tikrai geras pastebėjimas, kad ne visi naudojasi el. bankininkyste.

Jonas

Aha

Studentų reikalų tarnyba

Apgyvendinimo sutartį galima pasirašyti tik el. būdu, tačiau jei Jūs nesinaudojate el. bankininkyste, mob. ar el. parašu, ją galima bus pasirašyti ir nesinaudojant šiomis paslaugomis apgyvendinimo vietoje Jums suteiks visą reikalingą informaciją, kaip tai bus galima padaryti.

fbv

gbfvb

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.