Pasitikrink į kuriuos A, B, C ir D dalykus užsirašei! (ATNAUJINTA 09.02)

Adresu http://jupiteris.vdu.lt/registracija pirmo kurso studentai gali pasitikrinti į kuriuos dalykus užsirašė registracijos į A, B, C ir D dalykus metu. Jei norite užsirašyti ar išsibraukti iš dalyko, kreipkitės į dėstytoją prieš ar po paskaitos. Nepavykus susitarti ar iškilus kitiems klausimams, kreipkitės į Akademinių reikalų tarnybą arba savo fakulteto dekanatą.

Dėl didelės serverio apkrovos, prisijungimas prie intraneto „FirstClass“ naudojant interneto naršyklę nėra rekomenduojamas. Naudojant kliento programą (parsisiųsti), prie „FirstClass“ prisijungus galima būti iki 300 minučių per parą. Pasikeisti suteiktą slaptažodį galite horizontaliame kliento programos meniu pasirinkę Collaborate>Change Password. Kantrybės ir sėkmės studijose!

2011 m. rudens semestro pirmakursių tvarkaraštis

2011 m. rudens semestro akademinis kalendorius