Pasirodė naujas praktikos ir savanorystės katalogas

1584

VDU Karjeros centro iniciatyva išleistas ketvirtasis Praktikų ir savanorystės vietų katalogas. Jame galima rasti įvairių privačių įmonių, valstybinių institucijų, nevyriausybinių organizacijų ir Vytauto Didžiojo universiteto padalinių praktikų bei savanoriškos veiklos pasiūlymus.

Šiame kataloge galima rasti daugiau nei 150 privačių įmonių, valstybinių institucijų, nevyriausybinių organizacijų ir Vytauto Didžiojo universiteto padalinių praktikų bei savanoriškos veiklos pasiūlymų.

Norime atkreipti dėmesį, kad šis Katalogo numeris dar patogesnis skaityti, nes jame rasi automatinį turinį, todėl užteks paspausti ant įmonės pavadinimo, kad pamatytum jos pasiūlymą (-us).

Kiekviename praktikos ir savanorystės skelbime atskirai yra nurodyta, ar galima derinti šias veiklas su studijomis, kokiu laikotarpiu yra priimami praktikantai / savanoriai, į kurias iš siūlomų pozicijų yra kviečiami specialius poreikius turintys studentai bei kuriuose iš jų veiklos organizuojamos užsienio kalba, taip sudarant galimybę šias veiklas atlikti ir užsienio studentams.

Praktikų ir savanorystės vietų katalogas Nr. 4/ 2017 m. kovas

Daugiau informacijos:

  • VDU Karjeros centras (Studentų reikalų departamentas)
  • Adresas K. Donelaičio g. 52-114, LT-44244 Kaunas
  • Internetas www.karjera.vdu.lt
  • Telefonas +370 37 327 983
  • El. paštas  karjera@vdu.lt 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.