Papildomas priėmimas į podiplomines magistro studijas

VDU Ekonomikos ir vadybos fakultete iki spalio 1 d. vyksta papildomas priėmimas į podiplomines Firmų organizavimo ir vadybos bei Marketingo ir pardavimų magistrantūros studijų programas.

Šios podiplominės studijos vykdomos pagal laipsnį suteikiančias studijų programas ir skirtos asmenims, siekiantiems tobulinti kvalifikaciją, profesinius gebėjimus ar persikvalifikuoti. Baigus šias studijas suteikiamas verslo administravimo magistro kvalifikacinis laipsnis ir įteikiamas magistro diplomas.

Į studijas priimami verslo administravimo, vadybos, ekonomikos ir kitų giminingų studijų programų universitetų ar kolegijų absolventai. Kitų studijų krypčių bakalaurai taip pat gali rinktis šią programą, tačiau jiems studijų metu dar reikės išklausyti ir papildomus išlyginamuosius dalykus.

Informacija apie programų struktūrą

Podiplominės studijos organizuojamos orientuojantis į studijuojančiųjų poreikius bei darbo rinkos reikalavimus – užsiėmimai, paskaitos vyksta lanksčiu grafiku, 3–4 dienas per mėnesį.

Stojantieji dokumentus turi pateikti iki spalio 1 dienos, 12 val., adresu S. Daukanto g. 28–303, Kaunas. Priėmimui reikalingi dokumentai:

1. Universitetinio aukštojo mokslo baigimo diplomo kopija;
  2. Diplomo priedo arba jo priedėlio kopija;
  3. Pažyma apie bakalaurų laidos vidurkį (ne VDU absolventams);
  4. Paso asmens duomenų puslapio kopija arba asmens tapatybės kortelės kopija;
  5. 1 fotonuotrauka.

Išsamesnę informaciją apie priėmimą į magistrantūros studijas teikia:
Rita Vaičiūnienė
S. Daukanto g. 28–303, LT-44248 Kaunas
Tel.: (8 37) 327 855 (vidaus – 1113)
El. paštas: r.vaiciuniene@evf.vdu.lt