Papildomas VDU universitetinis priėmimas

2873

Papildomo LAMA BPO priėmimo etapo prašymų registravimas baigėsi rugpjūčio 16 d. 17 val. Rugpjūčio 21 d. stojantiesiems, atsižvelgiant į jų prašyme nurodytus prioritetus, bus pateiktas vienas kvietimas užimti valstybės finansuojamą arba nefinansuojamą studijų vietą (su studijų stipendija arba be jos) universitete arba kolegijoje. Pakviestieji studijuoti Vytauto Didžiojo universitete turės rugpjūčio 22-23 d. pasirašyti elektroninę studijų sutartį internetu arba atvykę į universitetą.

Pretenduoti į VDU bakalauro studijas ir pateikti prašymus stojantieji dar gali VDU universitetinio priėmimo metu, rugpjūčio 4–24 dienomis, užpildant prašymą internetu.

VDU universitetinis priėmimas

Stojantieji tik į valstybės nefinansuojamas studijų vietas iki rugpjūčio 24 d. prašymą gali pateikti ir tiesiogiai Vytauto Didžiojo universitetui, užpildant prašymą internetu bei ten pat pateikiant visus reikiamus dokumentus.

Dokumentų pateikimas

Asmenys, norintys dalyvauti universitetinio papildomo priėmimo konkurse valstybės nefinansuojamai studijų vietai Vytauto Didžiojo universitete užimti, turės užpildyti prašymą internetu bei ten pat pateikti visus reikiamus dokumentus.

Pildant universitetinio priėmimo prašymą reikia pateikti šiuos dokumentus:

  • nustatytos formos prašymą, jame nurodant nuo vieno iki trijų pageidavimų;
  • Kūrybinį aplanką (portfolio) ir motyvacinį laišką (stojantiesiems į Muzikos produkcijos, Naujųjų medijų meno studijų programas);
  • asmens dokumentą (pasą arba asmens tapatybės kortelę);
  • brandos atestatą ir jo priedus arba kitus vidurinį išsilavinimą liudijančius dokumentus;
  • papildomus pažymėjimus/diplomus, liudijančius apie aktyvią, visuomenišką veiklą mokykloje.

Universitetinis priėmimas vykdomas iki rugpjūčio 25 d. Daugiau informacijos.

Priėmimas į nuotolines studijas

VDU vykdo ir nuotolines Švietimo ir informacinių technologijų bakalauro studijas. Tai unikali studijų programa Lietuvoje, kurią baigus įgyjamas andragogikos ir taikomosios informatikos bakalauro laipsniai. Studijų programą kviečiami rinktis asmenys, neturintys galimybės studijuoti nuolatine forma ir lankyti paskaitų dieną.

Nuotolinių studijų priėmimas vykdomas į valstybės nefinansuojamas studijų vietas, prašymą pateikiant internetu.

Daugiau informacijos apie nuotolines studijas.

Neradai atsakymo į savo klausimą? Nori pasitikslinti? Drąsiai kreipkis į Studijų informacijos centrą žemiau nurodytais kontaktais. Iki susitikimo VDU.

Daugiau informacijos:

  • VDU Studijų informacijos centras
  • Adresas K. Donelaičio g. 52-116, 44248, Kaunas
  • Telefonas (8 37) 323 206
  • El. paštas vdu@vdu.lt

Svarbiausia ir aktualiausia informacija apie studijas VDU skelbiama ir nuolat atnaujinama universiteto internetinėje svetainėje ir socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.