Nuotoliniame seminare – apie lyčių lygybę organizacijose

229

Sausio 31 d., 14 val. kviečiame dalyvauti nuotoliniame seminare apie lyčių lygybę organizacijose “Promoting Gender Equality in Organisations: Approaches and Practices”, kurį ves VDU profesorė dr. Natalija Mažeikienė.

Nuo 2022 metų Vytauto Didžiojo universitetas dalyvauja partnerio teisėmis Erasmus+ projekte „Lyčių įvairovė įmonių valdybose: EQUBUSINESS“/ ‘Gender diversity on corporate boards: a road to sustainability“. Projekto tikslas yra siekti lyčių lygybės versle, didinti ekonominę ir socialinę gerovę (daugiau apie projektą – https://equalityinbusiness.eu). Šis projektas siekia atskleisti vidinius įmonių valdymo mechanizmus ir pristatyti geriausios praktikos pavyzdžius iš skirtingų Europos šalių, kai skatinama lyčių įvairovė ir lygybė, moterims suteikiamas balsas įmonių valdybose. Projekto rėmuose kuriamas elektroninis mokymosi modulis ir kita medžiaga, skirta įmonių darbuotojams bei valdybos nariams mokytis, kuriama atviros prieigos elektroninė platforma plačioms įmonių ir kitiems socialinių partneriams. Projekto metu Vytauto Didžiojo universiteto mokslininkės dr. Edita Jurkonytė (Studijų departamento vyr. specialistė) ir Vigilija Žiūraitė (Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto doktorantė) atliko tyrimą su įmonių valdybų nariais ir narėmis, kai focus grupių ir individualių interviu metu buvo diskutuojama, kaip vyksta moterų dalyvavimas įmonių valdybose, kokie iškyla iššūkiai, identifikuojamos ir aprašomos sėkmės.

Projekto EQUBUSINESS rėmuose 2023 sausio 31 d. 14 val. vyks projekto sklaidos renginys anglų kalba – seminaras, skirtas lyčių lygybės įmonėse ir organizacijose klausimams aptarti. Seminaro metu dr. Natalija Mažeikienė, Socialinių mokslų fakulteto Socialinio darbo katedros profesorė, SPEAR projekto koordinatorė universitete, pristatys lyčių lygybės organizacijoje ir įmonėse aspektus, taip pat pasidalins VDU Lyčių lygybės plano įgyvendinimo kaip institucinės lyčių lygybės priemonės taikymo patirtimi.

Daugiau informacijos

Registracija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rodyti visus komentarus