Netekome ilgametės VDU referentės A. Latakienės

Kovo 24 d. po ilgos ir sunkios ligos Amžinybėn išėjo ilgametė VDU Gamtos mokslų fakulteto referentė Audronė Latakienė.

A. Latakienė gimė 1951 m. liepos 17 d. Kaune. 1969 metais baigusi vidurinę mokyklą, mokėsi tuometiniame Kauno politechnikos institute, kurį baigė 1974 m., įgydama inžinierės-konstruktorės kvalifikaciją. 1974–1993 m. dirbo inžiniere-konstruktore Maisto pramonės ministerijos projektavimo biure. Nuo 1994 m. dirbo VDU Senato ir Tarybos vyresniąja metodininke, o nuo 2001 metų iki šiol – Aplinkotyros katedros referente.

Netekome labai mielo, rūpestingo ir nuoširdaus žmogaus, puikios studijų proceso organizatorės. Bendradarbiai dalijasi netekties skausmu ir nuoširdžius užuojautos žodžius skiria Jos artimiesiems.

Mišios už mirusiąją buvo aukojamos Kauno palaimintojo arkivyskupo Jurgio Matulaičio bažnyčioje kovo 27 d. Velionė palaidota Romainių kapinėse.