Naujienos apie VDU spausdinimo ir leidybos paslaugas

Nuo šių metų sausio 2 dienos trijų universitetų (VDU, LEU ir ASU) leidybos padaliniai sujungti į Vytauto Didžiojo universiteto Valdymo ir investicijų departamento Leidybos centrą, turintį operatyviosios spaudos padalinį ir spaustuvę Vilniuje.

Teikiame maketavimo ir spaudos paslaugas. Spausdiname vizitines korteles, skrajutes, lankstinukus, kalendorius, plakatus (A3-A0) bei kitus spalvotus ir nespalvotus spaudinius. Nedideliais tiražais (1–300 egz.) spausdiname ir įrišame knygas minkštais ir kietais viršeliais.

Konsultuojame visais su leidyba ir spauda susijusiais klausimais, rengiame leidybos sąmatas projektams, patariame dėl straipsnių sklaidos CEEOL, EBSCO ir kitose duomenų bazėse.

Spaudos gaminių paraiškos priimamos čia

Leidinių paraiškos priimamos čia

Maloniai kviečiame naudotis VDU Valdymo ir investicijų departamento Leidybos centro paslaugomis.