Naujas VDU partneris – Wuyi universitetas Kinijoje

Rugpjūčio 30 d. Vytauto Didžiojo universitete lankėsi atstovai iš Wuyi universiteto. Svečiai iš Kinijos susitiko su VDU Tarptautinių ryšių prorektore prof. Ineta Dabašinskiene, Humanitarinių ir Gamtos mokslų fakultetų dekanais, Tarptautinių ryšių departamento direktore.

VDU ir Wuyi universiteto atstovai pasirašė bendradarbiavimo sutartį ir aptarė bendradarbiavimo galimybes. Delegacija iš Kinijos, kurią sudarė Wuyi universiteto tarptautinių ryšių atstovė bei kultūros ir edukologijos instituto dekanė, kartu su VDU atstovais išsamiai aptarė studentų, personalo ir dėstytojų mainų galimybes, abiejuose universitetuose vystomas studijų ir mokslo sritis ir kitus klausimus dėl bendradarbiavimo su naujuoju universiteto partneriu. Partnerinio universiteto atstovai taip pat pademonstravo kinų arbatos gėrimo ceremonijos ypatumus.