Nacionalinėje olimpiadoje būsimieji politologai diskutuos apie Lietuvos energetinį saugumą

2076

Kovo 22 d., antradienį, Kaune, Vilniuje ir Klaipėdoje vyks tryliktus metus VDU Akademinio politologų klubo organizuojama Nacionalinė studentų politologijos olimpiada. Jos metu studentai diskutuos tema „Lietuvos energetinis saugumas ir vaidmuo tarptautinėse organizacijose po nepriklausomybės atkūrimo“.

Olimpiada vyks dviem etapais: pirmajame ture studentai turės atsakyti į uždarus ir atvirus klausimus, dešimt geriausiai pasirodžiusių studentų iš Klaipėdos, Kauno ir Vilniaus pateks į finalinį turą. Ten jų lauks teorinių žinių patikrinimas ir debatai, kuriuos vertins kompetentingi stebėtojai (politologai, akademikai, politikai ir žurnalistai). Pagrindinis finalinis prizas – kelionė į Europos Parlamentą Briuselyje.
Olimpiadoje gali dalyvauti visų studijų studentai.

Pirmasis etapas vyks:

Vilniuje: 12 val., VU, TSPMI Vokiečių g. 10–302
Kaune: 13 val.VDU PMDF Gedimino g. 44–303
Klaipėdoje: 14 val. 30 min. KU SMF Minijos g. 153, aktų salė

Išankstinė registracija: pirmininkas@apk.lt (laiške parašykite vardą, pavardę ir universitetą, kuriam atstovaujate).