Moksleivių varžybos „VDU SMART ralis“ kviečia dalyvauti

3406

Gegužės 2 d., penktadienį, Vytauto Didžiojo universitetas sukvies visus aktyvius moksleivius į tradicinį renginį „VDU SMART ralis 2014“. Organizatoriai kviečia moksleivius jau dabar suburti ir užregistruoti komandą, kuri dalyvaus kovoje dėl šauniausios šalies mokyklos vardo.

Populiarumo neprarandantis „VDU SMART ralis 2014“ – tai ne tik nuotaikingos orientacinės varžybos VDU ir miesto erdvėse, bet ir žinių reikalaujančios užduotys. Visiems dalyviams teks gerokai paplušėti, kad jų atstovaujama mokykla nusipelnytų šauniausios titulo. Visos rungtys skatins darbą komandoje, taip pat pareikalaus įvairių mokykloje įgytų žinių. Moksleiviams žadama įspūdžių kupina diena ir galimybė susipažinti su universitetu bei Kauno miesto centru. Laimėtojai bus apdovanoti vertingais prizais, VDU suvenyrais ir, žinoma, pagrindiniu akcentu – „VDU  SMART ralio“ garbės taure, kuri atiteks nugalėtojams ir papuoš jų mokyklą.

Organizatoriai kviečia dalyvius suburti kuo įvairiapusiškesnių žmonių komandą, kadangi prireiks įvairių įgūdžių. Dalyvauti varžybose gali vyresniųjų (10–12 kl.) klasių moksleiviai, susibūrę į 4–6 dalyvių komandas. Moksleivių grupės, norinčios atvykti be lydinčio mokytojo, turėtų pristatyti pažymą–leidimą dėl savarankiško dalyvavimo renginyje. Moksleivių komandos su savimi turi turėti fotoaparatą ar fotografuojantį telefoną.

Moksleivius atlydėję mokytojai galės išklausyti VDU dėstytojo doc. dr. Vytauto Liesionio specialų pranešimą „Interaktyvi mokymo metodika: kaip mokytojams pasiekti tikslą?“. Išklausiusiems bus išduodami sertifikatai.

Renginio pradžia 10 val. Vytauto Didžiojo universiteto didžiosios salės fojė (S. Daukanto g. 28).

„VDU SMART ralį 2014“ organizuoja VDU Studijų marketingo tarnyba.

Registracija į renginį

Daugiau informacijos

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.