„Moksleivių diena“ kviečia susipažinti su VDU

7550

Sausio 18 d., penktadienį, 10 val. VDU III-iuose rūmuose (K. Donelaičio g. 52) jau ketvirtus metus iš eilės visus sukvies didžiulio susidomėjimo sulaukiantis renginys „Moksleivių diena VDU“.

Kaip ir kasmet, VDU vėl plačiai atvers duris moksleiviams ir jų tėveliams. „Moksleivių diena“ – tai puiki galimybė kiekvienam moksleiviui, mokytojui ir tėveliams žvilgtelėti į universiteto gyvenimą iš arčiau ir pabendrauti su studentais bei dėstytojais.

RENGINIO PROGRAMĄ RASITE ČIA.

„Tradiciškai sausio 18 d. moksleivius kviesime atvykti į universitetą ir iš arčiau jį pažinti. Šią dieną pasiūlysime daug įvairiausių veiklų – moksleiviai galės ne tik pabendrauti su VDU studentais ir dėstytojais, sužinoti apie studijas, aplinką bei kitas veiklas universitete, bet ir tobulėti asmeniškai, atrasti save ir turiningai praleisti dieną. Kiekvienais metais džiaugiamės sulaukę didelio būrio moksleivių, kurie domisi universitetu ir siekia tikslingo pasirinkimo. Todėl suteikiame jiems puikią galimybę pajusti universiteto dvasią ir sužinoti visas galimybes, kurias turi mūsų studentai. Tuo pačiu mokytojams siūlysime dalyvauti jiems skirtose veiklose“, – pasakojo VDU Studijų marketingo tarnybos direktorė Justina Šimkevičiūtė.

Visa gausybė renginių vyks VDU III-iuose rūmuose (K. Donelaičio g. 52). Aplankydami visus šešis šio pastato aukštus, moksleiviai kaskart atras vis naują ir įdomų užsiėmimą.

Universitete tradiciškai šurmuliuos dešimties fakultetų mugė, kurioje kiekvienas galės pabendrauti su norimo fakulteto atstovais, susipažinti su dauguma universitete veikiančių kolektyvų ir klubų bei veikliąja Studentų atstovybe. Kviestiniai svečiai pasiūlys dalyvauti diskusijose, o įvairūs eksperimentai laboratorijose patenkins net pačių smalsiausiųjų žingeidumą. Karjeros testai leis išsiaiškinti, kuri profesija kiekvienam tinkamiausia.

Taip pat moksleiviai galės dalyvauti įvairioms kultūroms skirtoje mugėje ir įvadinėse užsienio kalbų pamokėlėse, sužinoti apie mainų galimybes, įvertinti savo anglų kalbos žinias bendrųjų pasiekimų teste ir t. t. Moksleiviai bus kviečiami pažinti ir kitas universiteto erdves – biblioteką, VDU teatrą bei bendrabučius.

Į ANGLŲ KALBOS BENDRŲJŲ PASIEKIMŲ TESTĄ REGISTRUOTIS REIKIA ŠIUO ADRESU.

Dar viena labai gera žinia tiems, kurie nesuspėjo sudalyvauti rudenį vykusiame renginyje „Matuokis profesiją“ – jis bus pratęstas „Moksleivių dienoje VDU“. Atvykę įvairių sričių specialistai  supažindins su savo darbo diena, o praktiniai patarimai kiekvienam leis apmąstyti būsimus pasirinkimus. Renginyje dalyvaus: fotografas Romualas Požerskis, teisininkas Andrius Būdvytis, socialinė darbuotoja Dovilė Jankūnaitė, „CinemaAds“ kino reklamos agentūros direktorius Mantvidas Žalėnas, psichologė Aina Adomaitytė, verslo konsultantė Aušra Pažėraitė, LRT televizijos žurnalistas Andrius Baranovas,  matematikas, „Omnitel“ klientų lojalumo koordinatorius Kęstutis Jasiulevičius, filologas Stefano M. Lanza ir organizacijos „Kitas variantas“ lektoriai.

Visa tai ir dar daugiau padės atrasti universitetą, susipažinti su jo bendruomene ir pajausti tikrąją VDU dvasią. Universitetas žada daug staigmenų ir akcijų, kurios paliks pačius gražiausius atsiminimus, o kaskart koncertu nustebinanti uždarymo šventė ir šį kartą nepaliks abejingų.

Renginio plakatą galima parsisiųsti čia.

Visi norintys dalyvauti renginyje „Moksleivių diena VDU“ kviečiami registruotis.

Didesnes moksleivių grupes galima registruoti el.paštu (darbuotojai@smt.vdu.lt) arba telefonu: (8 37) 323 206.

Daugiau moksleiviams aktualios informacijos teikiama socialinio tinklo „Facebook“ puslapyje „VDU moksleiviams“.

Daugiau informacijos

Studijų marketingo tarnyba

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.