Moksleiviams – „VDU ralio taurė 2012“

Balandžio 27 d., penktadienį, Vytauto Didžiojo universitete vyks didelio populiarumo praėjusį kartą sulaukęs renginys moksleiviams „VDU ralio taurė 2012“. Jau dabar moksleiviai kviečiami suburti ir užregistruoti komandą, kuri kovos dėl šauniausios mokyklos Lietuvoje vardo.

„VDU ralio taurės 2012“ varžybose moksleivių laukia ne tik smagios užduotys (šarados, orientacinės varžybos Kauno centre ir VDU fakultetuose), šventinis tortas, kupina įspūdžių diena, bet ir vertingi prizai, VDU suvenyrai ir, žinoma, VDU ralio garbės taurė nugalėtojų mokyklai.

„Sulaukę itin gerų atsiliepimų iš moksleivių, „VDU ralio taurę“ nusprendėme organizuoti ir antrąjį kartą. Pirmose varžybose sulaukėme net 23 komandų, kuriose buvo daugiausia Kauno ir jo apylinkių mokyklų moksleivių, tačiau taip pat sulaukėme komandų ir iš tolimesnių miestų bei miestelių – Priekulės (Klaipėdos raj.), Ukmergės, Šilalės ir Panevėžio. Pirmosiose varžybose nugalėtojų titulą iškovojo Kauno „Saulės“ gimnazija. Tikime, jog šiais metais į varžybas įsitrauks dar daugiau Lietuvos mokyklų ir kova bus itin įnirtinga“, – apie varžybas pasakojo VDU Studijų marketingo tarnybos direktorė Justina Šimkevičiūtė.

Dalyvauti varžybose gali vyresniųjų 10-12 klasių moksleiviai, kurie kviečiami suburti ir užregistruoti 4–6 moksleivių ir 1 mokytojo komandą. Registracijos anketą rasite čia.

Registracija pratęsta  iki balandžio 26 d. 12 val. (imtinai).

Moksleiviams atliekant užduotis, mokytojai turės galimybę išklausyti VDU doc. dr. V. Liesionio paskaitą „Ekonomika: nuo žinių iki vertybių“. Išklausiusiems paskaitą bus išduodami sertifikatai.

Šiemet prizus moksleiviams įsteigė „Vilko kartodromas“ – nugalėtojų komanda galės nemokamai apsilankyti kartodrome ir išbandyti savo jėgas trasoje. Taip pat geriausiųjų komandų laukia Kauno „Žalgirio“ krepšinio klubo, įgyvendinančio socialines problemas sprendžiantį projektą „Žalia galia“, dovanos: bilietai į krepšinio rungtynes „Žalgirio“ arenoje, suvenyrai ir originalus Eurolygos kamuolys su žalgiriečių parašais nugalėtojų komandos mokyklai.

„VDU ralio taurę 2012“ organizuoja VDU Studijų marketingo tarnyba.

Daugiau informacijos: tel. (8 37) 323 206, el. paštas darbuotojai@smt.vdu.lt. Renginio plakatą rasite čia.