Moksleiviams – nemokami teisės pagrindų kursai

VDU Teisės fakultetas vasario 4 – gegužės 20 dienomis kviečia bendrojo lavinimo mokyklų moksleivius dalyvauti nemokamuose universitetiniuose kursuose „Teisės pagrindai“, kuriuose jie galės susipažinti su visomis pagrindinėmis teisės šakomis ir teisine sistema. Registracija į kursus vyksta internetu.

Mokiniams kursų metu bus pristatytos skirtingos teisės šakos: baudžiamoji, konstitucinė, administracinė, civilinė, Europos Sąjungos teisė. Kursų dalyviai taip pat susitiks su geriausiais fakulteto dėstytojais ir lektoriais. Taip pat galės naudotis naujausia Teisės fakulteto sukaupta teisine literatūra, o kartu su profesionalais mokysis atpažinti teisines situacijas, jas analizuoti, kelti klausimus ir ieškoti argumentuotų atsakymų.

Mokiniai kursų metu turės galimybę pabūti studentų vietoje – jiems reikės ruoštis paskaitoms, rengti namų darbą, išlaikyti kolokviumą ir egzaminą. Tie, kurių galutinis kurso įvertinimas bus 5 ar aukštesnis, įstoję į VDU (nesvarbu kokią specialybę) galės užsiskaityti šį išklausytą dalyką.

Paskaitose naudotos skaidrės bus atsiųstos kiekvienam mokiniui. Paskaitų temose nurodytą literatūrą bus galima rasti Socialinių mokslų ir Teisės fakultetų skaitykloje (Jonavos g. 66-106, darbo dienomis ir šeštadieniais), arba reikiamą kursų medžiagą atsisiųsti pagal pateiktą nuorodą.

Kursai vyks nuo vasario 4 iki gegužės 20 dienos, šeštadieniais 10.00 – 10.45 ir 11.00 – 11.45 val. VDU Teisės fakultete (Jonavos g. 66-206).

Registracija internetu

Plačiau apie kursus