Moksleiviams – Menų fakulteto konsultacijos ir parengiamieji kursai

814 1

Vytauto Didžiojo universiteto Menų fakulteto Šiuolaikinių menų katedra organizuoja parengiamuosius kursus stojantiems į Naujųjų medijų menoVaidybosMusic Production (Muzikos produkcijos), Mados dizaino specialybes. Užsiėmimų metu moksleiviams bus suteikiamos žinios ir praktiniai įgūdžiai, padėsiantys išlaikyti stojamuosius egzaminus.

Komentarai

Danielle

rado gaudyti traktoristus,tegu gaudo vagis,tegu vaziuoja,atminkit ir igalva isikalkit kai tave vejasi tu begi,zinok paskatina daugiau avariju padaryti .nesupranta nevienas.girdejom norejo sustoti bet gazas usikirto.ar batas vieno zmogaus istrigo ,viskas is baimes.