Moksleiviai kviečiami pabūti VDU studentais

6067

Tris vasario savaites vyks VDU ir Studentų atstovybės pirmą kartą organizuojamas projektas „Moksleivi, pabūk studentu!“, suteikiantis galimybę moksleiviams vieną pasirinktą savaitę pabūti studentais – susipažinti su universitete siūlomomis programomis, fakultetais ir studentišku gyvenimu. Projektas turėtų būti ypač naudingas abiturientams, kurie galės tikslingai išsirinkti būsimų studijų kryptį ir išvengti skubotų sprendimų, kai programa pasirenkama gerai neįsigilinus į jos turinį.

Tris savaites – vasario 6–10, 13–17 ir 20–24 dienomis – rengiamas projektas yra puiki galimybė moksleiviams iš visos Lietuvos susipažinti su aukštuoju mokslu „iš arčiau“. Projekto trukmė vienam moksleiviui – 1 savaitė, kurios metu jis lankys paskaitas kartu su studentais, taip turėdamas galimybę įvertinti studijų kokybę ir bendrabučius bei susipažinti su universitetu, jo istorija. Moksleiviai turės ir mentorius – žmones, kurie padės susigaudyti VDU erdvėse bei atsakys į iškilusius klausimus. Projekto metu dalyviams bus skiriami dienpinigiai, o ne Kaune gyvenantiems moksleiviams, esant reikalui, bus suteiktas apgyvendinimas.

Moksleiviai į šį projektą gali registruotis patys iki sausio 31 dienos, nusiųsdami žemiau nurodytą informaciją el. pašto adresu a.lipatovas@srt.vdu.lt.

Registruojantis prašoma nurodyti: dalyvavimui išsirinktą savaitę, vardą ir pavardę, kontaktinį tel. nr., el. pašto adresą, mokyklą, miestą, dominančią studijų programą (galimas ir mišrus pobūdis; sąrašą galite rasti čia). Taip pat reikalingas patvirtinimas, ar moksleivis galės projektui skirti visą dieną (nuo ryto), ar tik po pamokų.

Projekto dalyviai bus atrenkami tikslingai, atsižvelgiant į  jų pažangumą, pokalbio metu su organizatoriais išreikštą motyvaciją. Taip pat bus vertinama aktyvi užklasinė veikla, mokytojų, auklėtojų ir socialinių pedagogų nuomonė apie kandidatus.

Daugiau informacijos teikiama el. pašto adresu a.lipatovas@srt.vdu.lt.
 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.