Moksleivi! Pasitikrink savo anglų kalbos žinias nemokamai

3479

Vytauto Didžiojo universitetas kviečia moksleivius registruotis į nemokamą bendrųjų anglų kalbos pasiekimų nustatymo testą. Jis bus naudingas ne tik planuojantiems stoti į VDU, bet ir visiems, norintiems sužinoti savo anglų kalbos lygį pagal įvairių testų rūšis.

Bendrųjų anglų kalbos pasiekimų testas (angl. General Achievement Test of English) skirtas nustatyti testuojamojo kalbos gebėjimus pagal Bendrųjų Europos kalbų matmenų (angl. CEF Levels), ALTE (angl. Association of Language Testers in Europe),  Cambridge Examination kvalifikacijas, taip pat IELTS, TOEFL iBT rezultatus, Pearson Language Tests ir VDU lygius.

Planuojantiems studijuoti VDU šis testas bus naudingas dar ir dėl to, kad paprastai visi įstojusieji laiko bendrųjų anglų kalbos pasiekimų nustatymo testą ir pagal jo rezultatus patenka į atitinkamo lygio grupę. Moksleiviai, išlaikę bendrųjų anglų kalbos pasiekimų nustatymo testą balandžio 23 d. ir vėliau įstoję į VDU, lygio nustatymo testo galės nebelaikyti: pateikus išlaikyto testo pažymėjimą, jie bus nukreipti į pažymėjime nurodytą rekomenduojamą kalbos lygį. Jei moksleiviai nebus patenkinti rezultatu, įstoję į VDU galės testą perlaikyti, tad testas balandžio 23 d. bus naudingas ir neįpareigojantis.

Testas vyks balandžio 23 dieną, penktadienį, 14.30–15.25 val.  ir 15.30–16.25 val. VDU rūmuose K. Donelaičio g. 52, 622 auditorijoje.

Registruotis į testą galima internete adresu http://ukc.vdu.lt/?p=gate_reg iki balandžio 21 d.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.