Metų sporto iniciatyva – VDU ir Eurolygos studijų programa

Lietuvos sporto federacijų sąjunga (LSFS) Metų sporto iniciatyva išrinko VDU Ekonomikos ir vadybos fakultete kartu su „Turkish Airlines EuroLeague“ vykdomą Sporto verslo vadybos magistrantūros programą.

Sporto verslo vadyba (angl. Sports Business MBA by EB Institute) yra vienintelė Europoje tarptautinė studijų programa, vykdoma kartu su „Euroleague Basketball Institute“. Organizacija iš visų žemyno universitetų pasirinko aukštąją mokyklą Lietuvoje, Vytauto Didžiojo universitetą. Programą „Euroleague Basketball Institute“ ir VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas sukūrė siekdami suteikti daugiau galimybių dabartiniams ar būsimiems sporto verslo profesionalams mokytis tiesiogiai iš sporto industrijos ekspertų ir akademinių ekspertų.

Daugiau informacijos