Menų fakulteto studentui – jaunojo menininko prizas

Kauno kultūros centre „Girstutis“ tradiciškai rengiamame festivalyje  „Lietuvos teatrų pavasaris“ apdovanotas Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Menų fakulteto (MF) Šiuolaikinių menų katedros Vaidybos programos trečio kurso studentas Valerijus Kazlauskas. Jaunojo menininko prizas Valerijui Kazlauskui įteiktas už  „Nevykėlio“ vaidmenį Artūro Areimos teatro spektaklyje „NEvykelis“, pagal Eduardo Limonovo „Nevykėlio dienoraštį“ (rež. A. Areima).

Festivalyje taip pat dalyvavo žiuri, kurią sudarė VDU MF teatrologai: Vitalija Truskauskaitė (žiuri pirmininkė), Jurgita Staniškytė, Rūta Mažeikienė, Deimantė Dementavičiūtė Stankuvienė ir Edgaras Klivis.

Žiuri tradiciškai rinko geriausią festivalio spektaklį. Šiais metais juo tapo Lietuvos Nacionalinio dramos teatro spektaklis „Didis blogis“ pagal Mariaus Ivaškevičiaus pjesę, (rež. Arpadas Šilingas). Režisieriui Arpadui Šilingui prizą už geriausią festivalio spektaklį įsteigė Kauno miesto savivaldybė.

997_rec