„Menų centras“ kviečia į žygį dviračiais

2139

Po truputį prasidedant rudeniui, VDU „Menų centro“ savanoriai kviečia sėsti ant dviračių ir minti į Žeimius. Uždarius remontui VDU didžiosios salės pastatą, „Menų centras“ pakeitė savo koordinates ir kelioms savaitėms persikėlė į Žeimių dvaro sodybą.

Sėkmingai dirbęs festivalio „Ošia“ metu, „Menų centras“ šįkart pakvies ne tik laisvalaikį praleisti su knyga, apžiūrėti dvare veikiančią parodą, pažaisti stalo žaidimų, bet ir pabendrauti tarpusavyje, sudalyvauti kino peržiūroje bei kartu pavakarieniauti prie bendro stalo.

Visi dalyvausiantys žygyje kiviečiami likti nakvoti Žeimių dvare, o kitą rytą sudalyvauti diskusije apie kultūrinę veiklą Lietuvoje bei jos perspektyvas. Išsimiegoję, pavalgę, padiskutavę, dar šiek tiek pažaidę dalyviai pajudės namų link.

Norintiems dalyvauti būtina registracija el. paštu meno.duobe@gmail.com (nurodoma laiško tema – „Kelionė į Menų centrą ir atgal“).

Maršrutas: Kauno pilis – Domeikava – Batėgala – Kulva – Žeimių dvaras – paneriu į Kauno pilį. Kelionė į vieną pusę ~ 43 km., įveikti atstumą užtruks apie 3–4 h. Bus važiuojama nedideliu tempu.

Renginio programa

Rugsėjo 5 diena

11 val. dalyviai susitinka prie Kauno pilies.
~15-16 val. Atvykimas į dvarą
~17 val. Supažindinimas su dvaro kompleksu, parodos pristatymas
Nuo 18 val. – stalo žaidimai bei skaitykla
22 val. – kino peržiūra
Rugsėjo 6 diena
11 val. – diskusija prie pusryčių stalo
14 val. – išvykimas namo

Nepamirškite pasipuošti dviratininko liemene!

Dalyvavimas nemokamas. Vėluoti nepridera.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.