„Matuokis profesiją“ – sėkmingam karjeros planavimui

5706

Žiniasklaidoje mirga antraštės apie „paklausias“ ir „nepaklausias“ specialybes, profesijų įvairovę ir rinkos poreikius. Vyresnių klasių moksleiviams vis pateikiami patarimai, kokią studijų kryptį, profesinę sritį rinktis bei kuo būti ateityje. Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) siūlo nepasikliauti tik teta ar internetine paieška ir lapkričio 18 dieną iš arčiau susipažinti su aukštuoju mokslu renginyje „Matuokis profesiją“. Renginys skirtas visos Lietuvos 10-12 klasių moksleiviams.

Jo metu VDU absolventai dalinsis gerąja patirtimi ir įvadinės paskaitos metu pristatys, kodėl būtina atsakingai ir apgalvotai rinktis specialybę bei kokią reikšmę asmenybės formavimuisi turi aukštasis mokslas. Dažnai renkantis specialybę laviruojama tarp svajonių ir rinkos „tendencijų“. Įvadinėje paskaitoje bus užduodami įvairūs, su asmeninėmis savybėmis ir karjeros planavimu susiję, klausimai, kurie padės moksleiviams įsivertinti svajones ir gebėjimus bei apsvarstyti tinkamiausias specialybes.

„Matuokis profesiją“ metu savo karjeros pasiekimais ir puikiais sėkmės istorijų pavyzdžiai dalinsis VDU absolventai, žiniasklaidos, rinkodaros specialistai, projektų vadovai ir kiti savo sričių profesionalai. Viešų paskaitų metu puikiai žinomų organizacijų atstovai pristatys ne tik darbo subtilybes, bet ir tai, kaip to pasiekė: kokius lemtingus sprendimus priėmė, kokias klaidas darė, kokius žmones sutiko ir į kokį gyvenimišką-profesinį nuotykį leidosi.

„Matuokis profesiją“ – tai jau tradicija tapusi unikali galimybė kiekvienam susipažinti su profesionalia karjera įvairiose srityse. Renginio metu moksleiviai turės galimybę laisvai diskutuoti su universiteto atstovais, absolventais ir sužinoti atsakymus į visus, su studijomis VDU susijusius, klausimus. Šiuo renginiu stengiamasi atsižvelgti į jaunų žmonių troškimus, kadangi kiekvienam moksleiviui  susitikimai su dominančios srities specialistu padeda renkantis kelią ir suvokiant, kokį darbą teks dirbti ateityje.

matuokis-profesija-programa-web

Registracija į paskaitas baigta

Renginio data ir laikas: lapkričio 18 d., 10-14 val.
Renginio vieta: VDU daugiafunkcinis mokslo ir studijų centras (V. Putvinskio g. 23, Kaunas).

Informacija apie „Matuokis profesiją“ renginio socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje.
Renginio „Matuokis profesiją“ tęsinys numatomas atvirų durų dienoje „Moksleivių diena VDU“ sausio mėnesį.

Lektoriai

Prievelis

Martynas Prievelis

Audito ir verslo konsultacijų įmonės Ernst&Young vyr. konsultantas

Matukaitis

Mantas Matukaitis

„Volfas Engelman“ marketingo departamento vadovas

Kairiunaite

Agnė Kairiūnaitė

LRT radijo žurnalistė

Jaunius

Jaunius Špakauskas

Maximos korporacinių reikalų vadovas

Kajoke

Asta Pukaitė – Kajokė

„Devbridge Group“ palaikymo skyriaus vadovė

Brazys

Jonas Brazys

Žaidimų kultūros parodos „GameOn“ organizatorius

Pilipaityte

Inga Pilipaitytė

„Tez Tour Lietuva“ turizmo vadybininkė

Salcius

Marijus Šalčius

Kauno apygardos prokuroras

Knyviene

Jurga Knyvienė

Kauno Kamerinio teatro vadovė

Treskovskis

Erikas Treskovskis

MB „Probiomas“ vadovas

Daugiau informacijos:

  • VDU Studijų informacijos centras
  • Adresas Donelaičio g. 52-116, 44248, Kaunas
  • Telefonas (8 37) 323 206
  • El. paštas vdu@vdu.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rodyti visus komentarus

Matuokis profesiją

23

Kiekvienais metais Vytauto Didžiojo universitetas kviečia į renginį „Matuokis profesiją“, kuriame VDU absolventai dalinasi savo patirtimi su moksleiviais.  Tai – unikali galimybė kiekvienam susipažinti su profesionalia karjera įvairiose srityse.

Kasmet „Matuokis profesiją“ sukviečia gausų būrį moksleivių iš visos Lietuvos, kai kurie iš jų į renginį noriai atvyksta ne pirmą kartą. Visos įkvepiančios istorijos skirtos tam, kad jauni žmonės galėtų domėtis jiems patinkančia sritimi, sužinoti, kokių būdo savybių reikia vienam ar kitam darbui, kokius iššūkius tenka nugalėti ir kaip atrodo įvairių profesijų atstovų darbo diena.

Šiandien tikrai nepakanka vien pasiskaityti specialybių aprašus – jaunuoliams reikia tikro, gyvo pokalbio su kiekvienos profesijos atstovu. Jiems trūksta susitikimų su jau nemažą patirtį turinčiais specialistais, dalinimosi profesinėmis subtilybėmis, patarimų. Todėl šiuo renginiu stengiamasi atsižvelgti į jaunų žmonių troškimus, kadangi kiekvienam moksleiviui visi šie susitikimai su dominančios srities specialistu padeda renkantis kelią ir suvokiant, kokį darbą teks dirbti ateityje.

Daugiau informacijos

  • VDU Studijų informacijos centras
  • Adresas K. Donelaičio g. 52-102, 44244, Kaunas
  • Telefonas (8 37) 323 206
  • El. paštas  vdu@vdu.lt
  • Internetas vdu.lt/moksleiviams
Rodyti visus komentarus