„Matuokis profesiją 2023“: kas yra populiaru, nebūtinai yra teisinga

3407

Skubančiame ir greitai tobulėjančiame pasaulyje turime tiek daug informacijos ir tiek daug pasirinkimų, kad darosi vis sunkiau nuspręsti, ką norime veikti gyvenime. Siekiant sėkmingos karjeros labai svarbu nenustoti ieškoti, eksperimentuoti ir išbandyti savo jėgas įvairiuose vaidmenyse.

Vytauto Didžiojo universitetas lapkričio 10 dieną kviečia 9-12 klasių moksleivius atvykti į renginį „Matuokis profesiją 2023“, kurio metu VDU absolventai dalinsis savo patirtimi bei įvairiomis istorijomis sėkmingos karjeros link.

Remdamiesi savo patirtimi absolventai taip pat aptars vadovavimo, lyderystės, verslumo, kūrybiškumo, komandinio darbo, kritinio mąstymo, emocinio intelekto ir darbo kultūros pavyzdžius bei svarbą. Susitikime savais pavyzdžiais dalinsis VDU alumnai: klientų aptarnavimo vadovas islandų kompanijoje „Arctic Adventures“, prekės ženklo „Jorus“ bendraautorė, LSMU NI Biofizikos ir bioinformatikos jaunesnysis mokslo darbuotojas, psichologė, UAB „Pigu perku group“ įkūrėjas, Kultūrinių patirčių ir kūrybos agentūros „Salto agency“ vadovė, valstybės duomenų agentūros Duomenų apsaugos skyriaus vadovas, ornitologas, stilistė.

Matuotis profesijų ir kurti savo ateities karjeros vizijas moksleiviai kviečiami lapkričio 10 d., penktadienį, 10 val. VDU Daugiafunkciniame mokslo ir studijų centre (V. Putvinskio g. 23, Kaunas). Renginys nemokamas ir atviras vyresnių klasių moksleiviams.

Renginio programa:

 

Registracija

Moksleivių grupės registruojamos el.paštu: vdu@vdu.lt arba telefonu: (8 37) 323 206.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rodyti visus komentarus