„Matuokis profesiją 2017“: ateities profesinė sėkmė prasideda šiandien

2746 2

Dauguma  moksleivių šiandien svajoja apie profesinę sėkmę ir finansinę gerovę ateityje. Visgi, kiekvienas savo srities specialistas darbe trokšta būti ir laimingas – jaustis, kad ši profesija yra būtent tai, ką jis nori veikti gyvenime. Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) absolventai lapkričio 17 d. kviečia moksleivius atvykti į renginį „Matuokis profesiją 2017“, kur kiekvienas papasakos apie savo karjeros kelią, kurį nuėjo, kad šiandien keldamiesi į darbą jaustųsi laimingi.

Renginyje moksleiviai turės unikalią progą išgirsti įvairias istorijas apie tai, ko teko ne tik išmokti, bet ir „atmokti“, kad prisitaikytų prie šiandienės darbo rinkos ir įgyvendintų savo svajones.

„Matuokis profesiją 2017“ metu savo karjeros pasiekimais ir puikiais sėkmės istorijų pavyzdžiais dalinsis VDU absolventai: parolimpinio sporto čempionas, teisininkai, komunikacijos specialistai, renginių organizatoriai ir kiti savo sričių profesionalai.

Pranešėjai pristatys ne tik darbo subtilybes, kasdienius iššūkius, profesinės etikos aspektus, bet ir tai, kaip to pasiekė: kokius lemtingus sprendimus priėmė, kokias klaidas darė, kokius žmones sutiko ir į kokį gyvenimišką-profesinį nuotykį leidosi.

„Matuokis profesiją“ – tai jau tradicija tapęs informacinis renginys, skirtas vyresnių klasių moksleiviams, siekiantiems susipažinti su profesionalia karjera įvairiose srityse. Renginio metu moksleiviai turi galimybę laisvai diskutuoti su universiteto atstovais, absolventais ir sužinoti atsakymus į visus su studijomis universitete, aukštuoju išsilavinimu bei karjeros planavimu susijusius klausimus.

Matuotis profesijų moksleiviai kviečiami lapkričio 17 d., 10-13 val. VDU daugiafunkciame mokslo ir studijų centre (V. Putvinskio g. 23, Kaunas). Renginys nemokamas ir atviras vyresnių klasių moksleiviams.

Renginio metu mokytojai kviečiami dalyvauti seminare “Kūrybiškumo skatinimas pamokos metu”, kurį ves VDU Edukologijos instituto lektorė dr. Odeta Norkutė.

Registracija į „Matuokis profesiją 2017“.

Moksleivių grupės registruojamos el.paštu: vdu@vdu.lt arba telefonu: 8 37 323206.

Renginio nuoroda socialiniame tinkle „Facebook“.

Daugiau informacijos:

  • VDU Studijų informacijos centras
  • Adresas K. Donelaičio g. 52-116, 44248, Kaunas
  • Telefonas (8 37) 323 206
  • El. paštas vdu@vdu.lt

Komentarai

Ugnė Vaitmonaitė

Noriu dalyvauti paskaitoje

Vytauto Didžiojo Universitetas

Sveika, Ugne, lauksime Tavęs renginyje penktadienį. Kviečiame užsiregistruoti šioje nuorodoje: https://www.apklausk.lt/s/59e8458941b5d

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.