MA pasirašys sutartį su partneriais iš Sankt Peterburgo

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Muzikos akademija pasirašys sutartį su Sankt Peterburgo  H. A. Rimskio – Korsakovo valstybine  konservatorija. VDU Muzikos akademijoje organizuojamas renginių ciklas, skirtas bendradarbiavimo sutarties tarp VDU ir N. A. Rimskio – Korsakovo valstybine konservatorija pasirašymui. Šie renginiai taip pat yra įtraukti į  Kauno ir Sankt Peterburgo bendradarbiavimo 10 metų sukakties paminėjimo programą.

Penktadienis (04 21)

16 val. Apvalaus stalo diskusija, kurioje dalyvaus N. A. Rimskio- Korsakovo valstybinės  konservatorijos Rektorius A.N. Vasilvej, Mokslo prorektorė  N. A. Braginskaja, konservatorijos dėstytojai bei VDU Muzikos akademijos dėstytojai.

Renginio vieta – VDU Muzikos akademijos Didžioji salė (V. Čepinskio g. 5)

Šeštadienis (04 22)

14 val.. Sutarties pasirašymas (sutartį pasirašys N. A. Rimskio- Korsakovo valstybinės  konservatorijos Rektorius A. N. Vasiljev ir VDU Rektorius J. Augutis).  Sutartis bus pasirašyta VDU Muzikos akademijos Didžiojoje salėje (V. Čepinskio g. 5)

14.20 val. VDU kamerinio orkestro ir solistų iš H. A. Rimskio – Korsakovo valstybinės  konservatorijos koncertas. Koncertas nemokamas, vyks VDU Muzikos akademijos Didžiojoje salėje (V. Čepinskio g. 5)

Koncertuos:

VDU kamerinis orkestras

Osvaldas Balakauskas Koncertas obojui, styginiams ir klavisinui.

Solistė Justė Gelgotaitė (obojus) ir Kotryna Kaklauskaitė (klavesinas)

Antonio Vivaldi „Vasara“ iš ciklo „Metų laikai“.

Solistė Sankt- Peterburgo N. Rimskio-Korsakovo konservatorijos absolventė, tarptautinių konkursų laureatė Marina Beschastnykh.

19 val. Kauno ir Sankt Peterburgo džiazo muzikantų koncertas „Saulėtoji džiazo pusė“ VDU Didžiojoje salėje. Koncertas nemokamas.